کشف و توقیف 12 دستگاه تولید ارز دیجیتال در شهرک صنعتی جیرفت

به گزارش سایت جیرفت من: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از کشف تعداد ۱۲ دستگاه تولید ارز دیجیتال (ماینر) به ارزش اولیه ششصد میلیون ریال در یک کارگاه واقع در شهرک صنعتی جیرفت خبر داد و گفت: در این رابطه شبکه غیرمجاز برق توسط مامورین اداره برق جمع آوری و متهمین تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند.

سلامی افزود: در راستای تحقق شعار سال با نام جهش تولید، دادستانی جیرفت با حمایت همه جانبه حقوقی و قضایی از فرآیند تولید، اشتغال و جلوگیری از تعطیلی یا توقف فعالیت واحد‌های تولیدی، صنعتی و کشاورزی و فعالان در این عرصه و امنیت سرمایه گذاری و امنیت پایدار در جامعه تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد.

حسین سلامی اظهار داشت: قاچاق کالا به صورت یک بیماری مهلک بر پیکره اقتصاد کشور سایه افکنده و تاکنون صدمات بسیاری ازجمله خروج ارز از کشور، تعطیلی واحدهای تولیدی، افزایش بیکاری و به تبع آن افزایش جرم و جنایت و اعتیاد و غیره را در پی داشته است.

این مقام قضائی خاطرنشان ساخت: اکنون که در برهه حساس از عمر با برکت انقلاب اسلامی قرار داریم و دشمنان قسم خورده این مرز و بوم تمام توان خود را در جنگ تمام‌عیار اقتصادی به کار گرفتن تا با خیالی واهی از طریق فشار آوردن اهرم اقتصاد، انقلاب عزیزمان را به زانو درآورند می بایستی حمایت از تولیدات داخلی مدنظر قرار گیرد.

سلامی خاطرنشان ساخت: یکی از راه‌های مهم آن، مبارزه و جلوگیری از ورود خروج و ورود کالای قاچاق از کشور می باشد و می توانید با نصب العین قرار دادن این فرمایش مقام معظم رهبری که بیان داشتند “گسترش پدیده قاچاق و تاثیر مخرب آن در امر تولید و تجارت قانونی و سرمایه گذاری و اشتغال خطر جدی و بزرگی است که باید با جدیت تمام با آن مبارزه کرد.

دادستان جیرفت گفت: ضرورت دارد همه دستگاه‌هایی که به نحوی در امر مبارزه با فساد و قاچاق کالا دخیل هستند سهم خود را در این مبارزه به درستی ایفا کنند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1032

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =