دیدار ذبیح الله اعظمی منتخب مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس یازدهم با امام جمعه عنبرآباد

به گزارش سایت جیرفت من: ظهر امروز دکتر اعظمی منتخب مردم شریف شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی به اتفاق احمدامینی روش، محمد حجتی پور، مدیر آموزش پرورش، شهردار دوساری و سایر همراهان با حجت الاسلام سالاری امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان عنبرآباد دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام سالاری امام جمعه عنبرآباد در این دیدار گفت: انتخابات تمام شده و امروز باید با وحدت و انسجام درصدد رفع مشکلات موجود بویژه مشکلات کشاورزان باشید.

وی با تقدیر از حضور مردم در پای صندوق های رای یادآور شد: باید از مردم شهرستان که انتخابات باشکوهی رقم زدند تشکر ویژه ای داشته باشیم و با در نظر گرفتن شرایط خاص امسال، مشارکت خوبی را شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد: برای بنده دفاع از ارزش های انقلاب، جایگاه ولایت فقیه و استکبار ستیزی مهم است و اگر نماینده ای این خصلت ها را داشته باشد قطعا از ایشان حمایت خواهیم کرد.

دکتر اعظمی منتخب مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در این دیدار گفت: بنده از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس تقدیر میکنم.

وی خاطرنشان کرد: بنده نماینده تمام مردم هستم چه آنهایی که رای دادند و چه آنهایی که رای ندادند؛ همه گروها با دست به دست هم دادن زمینه مشارکت بیشتر مردم را فراهم کردند تقدیر می نمایم.

اعظمی بیان داشت: اکنون زمان خدمت به مردم است و بنده از ظرفیت تمام نخبگان شهرستان های جیرفت و عنبرآباد، از تمام احزاب استفاده خواهم کرد تا بتوانیم به وعده هایی که دادیم عمل کنیم.

وی گفت: تنها دغدغه بنده خدمت صادقانه به مردم است و این قول را به تمام مردم خواهم داد با تعامل، وحدت و همدلی برای پیشرفت و آبادانی شهرستان های جیرفت و عنبرآباد تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=124

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + دو =