تقدیر فرمانده سپاه ثاراله (ع) استان کرمان از رئیس و معاون بازرگانی سازمان صمت جنوب کرمان

فرمانده سپاه ثاراله (ع) استان کرمان از زحمات و تعامل سازنده رئیس و معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با سپاه تقدیر کرد.

به گزارش سایت جیرفت من: در دیدار رئیس بسیج اصناف شهرستان جیرفت با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، سرهنگ پاسدار سالاری به نمایندگی از فرمانده سپاه ثاراله (ع) استان کرمان از زحمات بی شائبه و تعامل سازنده وی با سپاه پاسداران تقدیر کرد.

همچنین در دیدار رئیس، معاونین و مسئول بسیج سازمان با فرمانده سپاه جیرفت که به مناسبت گرامیداشت روز سپاه انجام شد، سرهنگ بهروز لوح تقدیری از طرف فرمانده سپاه استان کرمان را به پاس تلاش های محسن مشایخی معاون بازرگانی سازمان به جهت تلاش در عرصه بازار و رفاه مردم به وی تقدیم کرد.

در این دیدارها مهندس مروجی فرد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان ضمن ارائه خلاصه ای از عملکرد و دستاوردهای این سازمان در حوزه های مختلف و فعالسازی پتانسیل های جنوب کرمان اعم از معادن، فرآوری محصولات کشاورزی و صنایع، افزود: همراهی بسیجیان در حوزه بازرگانی و اصناف خصوصاً در طرح تنظیم بازار نوروز و کمک برای هرچه بهتر برگزار شدن این طرح و رفاه مردم قابل تقدیر است که امیدواریم همچنان این همکاری ها ادامه داشته باشد.

فرمانده سپاه جیرفت نیز ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد این سازمان گفت: مدیریت نسل جوان در سطوح مختلف در جنوب کرمان که نسلی متخصص وو دانشگاهی بوده، یکی از دلایل پیشرفت این منطقه و گام های موثری است که در این راه برداشته شده و ان شا الله تا چند سال آینده شاهد پیشرفت و آبادانی منطقه خواهیم بود.

سرهنگ بهروز افزود: در همه زمینه های فعالیت این سازمان آماده کمک هستیم تا با کمک هم در راه خدمت به مردم گام برداریم.

منبع: روابط عمومی سازمان صمت جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − سیزده =