آزمایش 5 بیمار مشکوک به ویروس کرونا منفی اعلام شده است

آزمایش 5 بیمار مشکوک به ویروس کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خوشبختانه منفی اعلام شده است

به گزارش سایت جیرفت من: دکتر خیرخواه معاون دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: همه تمهیدات لازم بهداشتی به صورت جدی در نظر گرفته شده است و طی روزهای اخیر آموزش های لازم به پرسنل بیمارستان ها داده شده است.

وی افزود: مردم باید تنها بهداشت فردی را رعایت کنند و سبب ایجاد رعب و وحشت در جامعه نشوند.

وی ضمن توصیه به رعایت بهداشت فردی بیان کرد: باید از نزدیک شدن به افرادی که علائم آنفلوآنزا دارند، خودداری شود و تنها راه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه بسیار آسان است که در این شرایط باید از رفت و آمدهای غیر ضرور خود داری کرد و دستها را مرتبا با آب و مواد شوینده بهداشتی شستشو داد.

دکترخیر خواه گفت: از دو هفته پیش در همه مراکز درمانی جنوب کرمان تمهیدات بهداشتی را پیش بینی کردیم که اگر موارد مشکوکی دیده شد، مشکلی پیش نیاید.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اشاره به اینکه در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت هیچ مورد اثابت شده‌ای از کرونا ویروس نداشته ایم بیان کرد: 5 مورد آزمایش بیمار مشکوک به این ویروس در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت انجام شده است که هر 5 مورد خوشبختانه منفی بوده است.

خیرخواه بر رعایت بهداشت فردی تاکید کرد و افزود: همه چیز را در صورت لزوم به صورت شفاف بیان خواهیم کرد اما در شرایط کنونی همه را بر رعایت بهداشت فردی دعوت می کنیم.

منبع: صدا و سیما

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=133

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + پنج =