پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین سعادت‌فر به مناسبت روز شوراها

به گزارش سایت جیرفت من: پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین سعادت فر به مناسبت روز شوراها

بسم ا… الرحمن الرحیم

قال رسول اللّه صلى الله عليه و آله: مُشاوَرَةُ الْعاقِلِ الناصِحِ رُشْدٌ وَيُمْنٌ وَتَوْفيقٌ مِنَ اللّه

دین اسلام برای مشورت اهمیت فراوانی قائل است و در فرمایشات گهربار معصومین علیهم السلام در باب لزوم مشورت با انسان های باتجربه و متعهد و همچنین توصیه به مشورت دادن به افراد نیازمند مشورت روایات متعددی آمده است.

تقویم جمهوری اسلامی ایران در اقدامی زیبا و قدرشناسانه، نهم اردیبهشت ماه را به عنوان روز ملی شوراها نام گذاری کرده است.

تاثیرات بسیار مفید و سازنده توسط این نهاد مقدس در شهرهای مختلف ایران اسلامی نشان دهنده ی عمق تفکر مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و ریشه در تعالیم دین مبین اسلام دارد.

در شهر جیرفت زحمات شورای شهر و شهرداری بر کسی پوشیده نیست و همواره پُشتِ سَرِ هر شهردار موفق و فعال، شورای شهری پیگیر و دلسوز وجود داشته است که برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها شبانه روزی فعالیت مخلصانه دارند و قطعا خداوند متعال در دنیا و آخرت مُزد این زحمات را جبران خواهند کرد و مردم نیز قدردان مسئولین خدوم خود هستند.

اینجانب این روز را به تمامی اعضای محترم شورای اسلامی شهر جیرفت، که با همدلی و وظیفه شناسی در حل مشکلات شهر و شهروندان تلاش می کنند و در این مدت با تعامل و دلسوزی شهرداری را در رسیدن به اهداف خود همراهی کرده اند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است این نهاد در سال جهش تولید با همراهی شهروندان و مسئولین روز به روز بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه خدمت خالصانه گام بردارد، از درگاه خداوند متعال موفقیت شما تلاشگران عرصه اجتماعی را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به شهروندان شریف جیرفت مسئلت می نمایم.

✍رضا سعادت فر
امام جمعه جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1416

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − شش =