وصيت نامه شهيد محمدرضا مقبلي

بسم الله الرحمن الرحيم

ولاتحسبن الذین قتلو افی سبیل الله امواتا بل احیا ءعندربهم یرزقون (آل عمران169-170)

من محمد رضا مقبلی اگر ارزش آنرا داشته باشم فرزند اسلام پیرو قرآن .مقلد خمینی .سربازمهدی موعود. قلبم در طپش برای اسلام در هر زمان در هر مکان. آماده فداکاری برای حفاظت از حریم احکام قرآن عزیز و انقلاب اسلامی.

فریادم . فریاد سرورم حسین ،که در سرزمين کربلا فرياد برآورد که اي دنيااگر با ریختن خون من دين جدم رسول الله و اسلام عزيز پا بر جاست پس اي شمشيرها مرا در بر گيريد و اکنون من هم به پيروي از سرورم حسين فرياد ميزنم که اگر با ريختن خون من وامثال من اسلام عزیز و انقلاب بت شکن اسلامی پا بر جاست پس ای دنیای ظلم و جنایت از روسیه تا امریکا وتا تمامی نقاط . مدرن ترین گلولها یتان را بفرستید که سلول بدنمان آماده استقبال است.

دنیا بداند اگاهانه در این راه مقدس قدم نهاده ام و تقدیم جانم در مقابل بی نهایت نعمت خدای بزرگ افتخارم است.

اما پدر عزیز و مادر گرامی و خواهران عزیز و برادران مهربانم و دامادهای عزیزم و سایر فامیلم از اینکه نسبت به همه شما بی احترامی کردم و باعث ناراحتی شماها شدم عاجزانه تقاضای بخشش می کنم. بخصوص والدین عزیزم ،زیرا حیات من باعث ناراحتی شماها بود و آن ارزشی که قرآن عزیز برای شما معین کرد یک هزارم آن را نسبت به شما رعایت نکردم و از همه شماها بخصوص پدر و مادر و خواهران و برادران و دامادهای عزیزم می خواهم که برای من حتی قطره ای اشک هم نریزند و هرچه شادتر باشید روح من هم شادتر است و از همه آنها عاجزانه می خواهم که دل به این دنیای فانی نبندند و زرق و برق دنیا شما را فریب ندهد . و همیشه برای امام دعا کنید و در پایداری و حفظ انقلاب عزیز بکوشید چون زینب و حسین باشید.
فرزندانتان را از همین الان چون ورق کاغذ سفید ومطهری هستند با آیات قرآن نورانی سازید.

در ضمن نمازهای قضای من که به مدت دو سال است و دو ماه روزه قضا که حق الله است و موفق نشده ام قضا نمایم به جا آورید. نمازها را مراد کریمی بجا می آورد و اگر کس دیگری هم خواست می تواند به جا آورد. روزه های قضای من را هم خودتان بخصوص غلامرضا قضا نماید. محل دفن من هم هر کجا که خود صلاح دیدید چه ساردوئیه چه جیرفت.

اما حق الناس: هرکس چیزی از من طلبکار است وظیفه شرعی است که بیاید و به خانواده ام اطلاع دهد و دریافت نماید. در ضمن سرقبرم دعا زیاد بخوانید (زیرا دعا سلاح مومن است) و از خدا بخواهید که گناهان گذشته من را ببخشد.

برمشامم می خورد هرلحظه بوی کربلا کربلا یا کربلایا کربلا

خدایا ،ای خدای بزرگ اگر ریختن خون من به نفع اسلام و قرآن است همین الان خونم آماده ریختن است اگر حیات من به نفع اسلام است پس آماده خدمت است.

برادران عزیزم غلامرضا و عبدالرضا و خدارضا هر لحظه زندگیتان برای خدای بزرگ باشد و به پدر و مادرتان احترام زیاد بگذارید وفادار به انقلاب و اسلام عزیز باشید و برای امام عزیز و برای رزمندگان دعا نمایید.

والسلام علی من التبع الهدا- محمدرضا مقبلی 6/1/1361

تاريخ شهادت: 10/02/1361 عمليات بيت المقدس

صلوات
التماس دعا

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1438

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =