کشف و جمع آوری بیش از ۶ تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در شهر جیرفت

رییس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت از کشف و معدوم سازی بیش از ۶ هزار کیلوگرم مواد غذایی و بهداشتی فاسد و تاریخ مصرف گذشته توسط بازرسین بهداشت محیط طی بازرسی خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: مهندس فرزانه برخوری افزود: در راستای ارتقا سلامت شهروندان و در ادامه تشدید بازرسی های سرزده از مراکز  حساس تهیه و توزیع مواد غذایی، بازرسان بهداشت محیط دانشگاه موفق به کشف و جمع آوری بیش از ۵ هزار کیلوگرم مواد فاسد و غیرقابل مصرف شامل موادغذایی، مواد لبنی و یک‌هزار کیلوگرم سوسیس کالباس تاریخ گذشته شدند.

وی بیان کرد: بازرسان بهداشت محیط در ماه مبارک رمضان در دو شیفت صبح و عصر بازدیدهای خود را از سطح عرضه انجام داده و در صورت مشاهده هرگونه مواد غذایی فاقد مجوز بهداشتی، فاسد و تاریخ مصرف گذشته نسبت به جمع آوری آن اقدام می نمایند.

وی از تمام شهروندان تقاضا کرد: در صورت مشاهده هرگونه مشکل بهداشتی و موادغذایی مشکوک و فاسد در اغذیه فروشی و مراکز تهیه و توزیع غذا با سامانه 190 یا تلفن ۰۳۴۴۳۲۱۸۵۱۲ تماس حاصل نمایند تا بازرسان در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی نمایند.

فرزانه برخوری در پایان از صاحبان صنوف درخواست رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرتکل‌های بهداشتی را کرد و گفت: در غیر اینصورت صنف متخلف پلمپ خواهند شد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1488

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − نه =