۷ مکان عرضه قلیان در سطح شهر جیرفت تعطیل شد

به گزارش سایت جیرفت من: رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت گفت: به علت احتمال انتشار ویروس کرونا در اماکن عمومی و با تأکید وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، نظارت بر مکانهای عمومی از جمله صنف عرضه قلیان در سطح کشور تشدید شده است.

وی خاطرنشان کرد: شب گذشته بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان جیرفت در قالب دو تیم با همکاری پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی، از مکانهای عرضه قلیان در شهر جیرفت بازدید کرده و تعداد ۷ مکان تعطیل شد.

مهندس فرزانه برخوری افزود: با توجه به حساسیت موضوع از امروز تا اطلاع ثانویه از فعالیت کلیه باشگاههای ورزشی و همچنین استخرهای شنا جلوگیری بعمل می آید.

وی تاکید کرد: در مورد سایر مکانهای عمومی که مَدّ نظر همشهریان باشد، در کوتاترین زمان ممکن با تصمیم جلسه شورای سلامت شهرستان به ریاست فرماندار محترم، تصمیمات لازم گرفته شده و نتیجه به اطلاع همشهریان رسانده می شود.

رئیس مرکز بهداشت همچنین اظهار داشت: روز گذشته بازرسان بهداشت محیط، از تمامی مطب ها، کلینیک های پزشکی، فرودگاه و پایانه مسافربری بازدید نمودند و آموزشها و تذکرات لازم در این خصوص بیان نمودند.

برخوری از تمامی همشهریان خواست به توصیه بهداشتی که از رسانه ملی پخش می شود، عمل نموده و به شایعات فضای مجازی اهمیت ندهند.

وی در پایان از مردم تقاضا نمود در صورت امکان افرادی که کار ضروری ندارند از منزل خارج نشوند و همچنین شستشوی دست با آب صابون به مدت ۲۰ ثانیه توصیه می‌شود.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=152

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 10 =