پیام فرماندار شهرستان جیرفت به مناسبت ۱۴و۱۵ خرداد

به گزارش سایت جیرفت من: فرماندار جیرفت، با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره)، فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را به تمامی عاشقان پیر عروج کرده و رهروان ولایت تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خردادماه ۱۳۶۸ یادآور عروج ملکوتی عارفی از تبار نور و جنس صداقت و درایت است؛ روزی که تمامی آزادی خواهان و ظلم ستیزان جهان را محزون و ملتهای تشنه حقیقت و آزادی را عزادار کرد.

به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی «امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است» و تا تاریخ زنده است راه و اندیشه اش هم زنده خواهد ماند چنانکه می توان انقلابی که او رهبریش را بر عهده داشت را به عنوان یکی از بزرگترین اتفاقات جهان در قرن بیستم دانست که نقطه عطفی برای مبارزات ملتهای آزادی خواه است.

یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز همان نقطه عطف انقلاب بزرگ امام راحل (ره) و سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد و به ثمر نشستن خواست ملت بزرگ ایران است و اتفاقات این روز تمام قبایل و اقوام ایران را به اتحاد رساند تا همگی به صورت یکپارچه برای یک هدف بپا خواستند تا انقلاب اسلامی ایران به ظهور درآید.

اینجانب ضمن تسلیت سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، و شهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، امید است با پاسداری از آرمانهای والای بنیان انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و خون پاک شهداء ،تحت لوای فرامین حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) برای اعتلای نظامی که بالاترین ارزش است و سرافرازی کشور عزیزمان با همدلی و اتحاد ،بیش از پیش تلاش نماییم.

ابوذر عطاپور وزیری فرماندار شهرستان جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1803

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =