جهان بدون آمریکا به در حال محقق شدن است

به گزارش سایت جیرفت من: حجه الاسلام رضوانی امام جمعه منوجان در خطبه‌های نماز جمعه گفت: در مقابل یک بیماری، قدرت پوشالی آمریکا به هم ریخت و آنها ناتوانند و جای تاسف آن است که بسیاری در داخل ایران آرزو می‌کردند که خودشان را به آمریکا بچسبانند و امروز باید درس عبرت بگیرند و جهان بدون آمریکا به حول و قوه الهی درحال محقق شدن است و پرچم اسلام و دین مبین اسلام که یک دین جهانی است به دست این ملت مقاوم و با رهبری مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی آن امام زمان(عج) برسد.

حجه الاسلام رضوانی ضمن توصیه به تقوای الهی خاطر نشان کرد: در عصر ائمه سنت حسنه عرضه دین به عنوان یک منش و سلوک تقوایی و زندگی مومنانه بود و استمرار آن در عصر غیبت با توجه به فرموده های ائمه ضرورت دارد و نحوه زندگی کردن و همه اعمال رفتاری و کرداری ما باید منطبق بر اعتقادات دینی باشد.

خطیب نماز جمعه منوجان به سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان خلف صالح ایشان اشاره و افزود: در پی اضطراب از جانشینی امام، خداوند خلفی صالح را برای سکانداری نظام جمهوری اسلامی برای ما ارزانی داشت.

در ادامه خاطر نشان کرد: امروز شاهد فروپاشی غرب هستیم و قرار بود قرن ۲۱ قرن آمریکایی باشد، اما دیدیم دست قدرت الهی که همان قدرت پوشالی شاهد زوال آن هستیم و حماقت و جهالت رئیس جمهور دیوانه این کشور را به زوال کشاند و آنها محکوم به ساقط شدن و محکوم به افول و محکوم به اینکه از صحنه قدرت جهانی محو شوند، هستند.

وی در ادامه به شکست های راهبردی آمریکا اشاره کرد و افزود: آخرین عجز و ناتوانی آنها این بود که می‌خواستند جلوی نفت کش های ایرانی را بگیرند که نتوانستند و جمهوری اسلامی با کسی تعارف ندارد و پیام عین الاسد و سرنگونی پهباد آمریکایی را دیدند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1880

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + هجده =