اطلاعیه مهم ستاد نماز جمعه جیرفت پیرامون برگزاری مجدد نماز جمعه

به گزارش سایت جیرفت من: در پی اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر مجوز برپایی مجدد نماز جمعه، ستاد نماز جمعه جیرفت در این خصوص اطلاعیه‌ای منتشر کرد که در ادامه می‌خوانیم؛

باسمه تعالی

بنابر اعلام فهرست جدید شهرهای سفید و زرد توسط ستاد ملی کرونا و ابلاغ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، نمازجمعه این هفته استان کرمان مورخ 99/03/23 در همه شهرهای استان (به جز چهار شهر که وضعیت قرمز دارند) با رعایت پروتکل های بهداشتی و اصول فاصله گذاری اجتماعی اقامه و برگزار می گردد.

این تصمیم توسط ستاد ملی کرونا در کل کشور گرفته شده است و ستادهای شهرستانی و یا استان و دفاتر امام جمعه شهرستان و استان هیچ نقشی در تصمیم مذکور ندارند.

ستاد نمازجمعه و دفتر امام جمعه جیرفت نه در تعطیلی نماز جمعه و نه در راه اندازی مجدد آن عملاً هیچ نقشی نداشته و فقط کما فی السابق به دستورات ستاد ملی کرونا و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه عمل خواهد کرد، که آخرین دستور راه اندازی نمازجمعه در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ در شهرستان جیرفت می باشد.

ستاد نمازجمعه شهرستان دارالولایه، از تمامی شهروندان بزرگوار می خواهد مسائل بهداشتی که از رسانه ملی پخش می شود را خصوصا در حین برگزاری نمازجمعه رعایت بفرمایند.

وَالْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِينَ
ستاد نمازجمعه جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1980

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 19 =