احمد مشایخی: پیگیر بازنگری چارت تشکیلاتی سازمان تعاون روستایی هستیم

به گزارش سایت جیرفت من: مهندس احمد مشایخی مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان با عطاپور فرماندار جیرفت بمناسبت هفته جهاد کشاورزی دیدار کرد.

در این دیدار احمد مشایخی ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی، از حمایت ها و همکاری همه جانبه فرماندار و مجموعه فرمانداری شهرستان در خصوص مساعدت های صورت پذیرفته در رفع برخی از مشکلات شرکت های تعاونی روستایی قدردانی نمود.

وی اظهار داشتند: پتانسیل های خوبی در شبکه تعاون روستایی منطقه جنوب کرمان در خصوص خدمات رسانی به روستاییان، بخش کشاورزی و نیز تولید وجود دارد.

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان همچنین با اشاره به وجود برخی مشکلات در شبکه افزودند: با برنامه ریزی و اقداماتی که در حال انجام است در حال رفع آنها هستیم و همچنین از طریق استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سازمان مرکزی پیگیر بازنگری چارت تشکیلاتی سازمان هستیم.

سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان در افزایش تولید و کشت محصولات کشاورزی شهرستان نقش مهمی را برعهده دارد

در ادامه عطاپور فرماندار شهرستان جیرفت اظهار داشت: سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان در افزایش تولید و کشت محصولات کشاورزی شهرستان نقش مهمی را برعهده دارد.

وی تصریح نمود: جنوب کرمان دارای ظرفیت بالایی در تولید محصولات زراعی است و تعاون روستایی می تواند از ظرفیت زمینهای طرح احرار در کشت قراردادی محصولات زراعی استفاده نماید.

عطاپور با اشاره به نقش پر رنگ و مؤثر تعاون روستایی در خریدها تضمینی، توافقی و حمایتی محصولات کشاورزی بر آمادگی مجموعه فرمانداری شهرستان در جهت هرگونه همکاری لازم تاکید نمود.

شایان ذکر است؛ در این دیدار موضوع ساماندهی دستفروشان و تعیین تکلیف زمین متعلق به اتحایه جیرفت بحث و تبادل نظر گردید و‌ با توجه به امکان گذاشتن بودجه برای سازمان تعاون روستایی مقرر شد در کمیته برنامه ریزی شهرستان از طریق مدیریت جهاد کشاورزی، ردیف اعتباری بودجه تملک دارایی برای تعاون روستایی شهرستان جیرفت اختصاص یابد.

منبع: روابط عمومی سازمان تعاون روستایی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2092

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + شش =