جلسه بررسی روند اقدامات شرکت تعاونی روستایی درب بهشت برگزار گردید

به گزارش سایت جیرفت من: جلسه بررسی روند اقدامات انجام شده شرکت تعاونی روستایی درب بهشت با حضور مهندس احمد مشایخی مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان، امین شریفی رییس اداره حسابرسی و مدیر عامل شرکت و متصدی جایگاه مواد سوختی در محل دفتر شرکت برگزار گردید.

مهندس احمد مشایخی در این نشست گفت: تعاونی ها با سهامداران و اعضایی که تحت پوشش دارند می توانند منشا خدمات ارزشمندی در امور اقتصادی باشند.

وی تصریح نمود: تامین نیازهای معیشتی روستائیان و خدمات رسانی به قشر محروم روستایی از مهمترین اهداف و فعالیتهای تعاون روستایی می باشد.

در ادامه مدیر عامل شرکت درب بهشت گزارشی از روند عملکرد خود در خصوص توزیع آرد، کود و اخذ نمایندگی بیمه روستایی و عشایری بیان نمود و همچنین از بهسازی، تعمیر و تجهیز دفتر کار شرکت خبر داد.

در این جلسه مقرر شد: پیگیری جهت اخذ اعتبار از طریق مدیریت جهاد کشاورزی جهت تعمیر و بهسازی ساختمان سرپرستی تعاون روستایی در شهر درب بهشت بعمل آید و مدیرعامل شرکت مذکور پیگیری لازم را از طریق مسکن و شهرسازی جهت اخذ مجوزات دریافت زمین برای شرکت بعمل آورد.

در خاتمه مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از جایگاه پمپ بنزین، دفتر و فروشگاه و دیگر امکانات موجود شرکت تعاونی درب بهشت بازدید و راهکارها و راهنمایی های لازم در خصوص ساماندهی و بهتر شدن وضعیت موجود ارائه داد.

شایان ذکر است: روند بازدید از شرکتها و اتحادیه های منطقه جهت ارزیابی عملکرد مدیران عامل در دستور کار و از اولویتهای مدیر سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان قرار گرفته است.

منبع: روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2140

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + سیزده =