امام جمعه عنبرآباد: ایالات متحده آمریکا تبدیل به ایالات متفرقه شده است

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام و المسلمین رضا سالاری، امام جمعه عنبرآباد، در خطبه های نماز جمعه این شهر ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: پرهیز از گناه نمونه بارز تقوای الهی است و زشت است که گناه از دامان مومن بالا برود.

وی با تبریک‌ ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر افزود: هجرت تمدن ساز دختر موسی بن جعفر(ع) آنقدر مهم است که امام صادق(ع) بشارت آمدن وی به مردم قم را سالها پیش می دهد.

وی عنوان داشت: در مقدم ترین کتب شیعی مثل اصول کافی بابی آمده بعنوان “فضل البنات” یعنی فضایل دختران، که ان شاء الله دختران این مرز و بوم، از سجایای اخلاقی حضرت فاطمه معصومه(س) بهره کافی را ببرند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن برای خانواده های مسلمان خصوصا زنان جامعه برنامه ریزی کرده گفت: امروز بزرگترین گمشده برخی خانواده ها در تربیت صحیح فرزندان خلاصه می شود و این جای تاسف دارد.

حجت الاسلام سالاری افزود: عادی سازی روابط زن و مرد، تولید فساد و فحشا، تبدیل پوشش مناسب به پوشش زننده، آوردن ماهواره ها در منازل، تغییر سبک زندگی و… نمونه ای از جنگ نرم دشمنان است؛ فلذا وظیفه همه دستگاه های کشور برا مقابله با این تهاجم عظیم، کار فرهنگی کردن است‌.

امام جمعه عنبرآباد با تبریک هفته قوه قضائیه ابراز داشت: درود بر شهید بهشتی و یاران پاک و با وفایش، الحمدلله امروز دستگاه قضایی خصوصا شخص ایت الله رییسی، کمر همت به نابودی فساد بسته اند و در مسیر خطیر شفافیت و دفاع از حقوق عامه مردم گام بزرگی برداشته اند و این جای شکر دارد و ملت برای آنها دعا می کنند.

وی خاطرنشان کرد: منصب قضاوت بسیار ارزشمند است و این‌جایگاه مولای متقیان است لذا قُضّات محترم این جایگاه و منصب را همیشه با عملکرد مناسب خود پاس بدارند.

وی با تبریک سازمان تبلیغات اسلامی ابراز داشت: عنبرآباد با جمعیت بالای روحانیت نیاز به یک شبکه تبلیغی وسیع دارد اما نمی دانم، ریاست محترم سازمان تبلیغات استان، چرا قصد حذف و محدود کردن اداره تبلیغات عنبرآباد را دارند و این جای تعجب است!

حجت الاسلام سالاری افزود: امروز به لطف خداوند متعال، ایالات متحده آمریکا تبدیل به ایالات متفرقه شده و اعلام استقلال ۵۰ ایالت آمریکا، افول این قدرت پوشالی را رقم زده است و ان شاء الله بزودی، جهان بدون آمریکا را خواهیم دید.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2164

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − دو =