امام جمعه موقت منوجان: افول قدرت پوشالی آمریکا را مردم مشاهده می‌کنند

به گزارش سایت جیرفت من: حجه الاسلام سالاری امام جمعه موقت منوجان در نماز جمعه گفت: امروز افول قدرت پوشالی آمریکا را مردم مشاهده می‌کنند و مردم سرتاسر عالم فهمیده اند که قدرت آمریکا روز به روز رو به زوال است.

حجه الاسلام سالاری در خطبه اول ضمن توصیه به تقوای اللهی به بیان حدیثی از امام صادق علیه السلام پرداخت و خاطر نشان کرد: امام صادق(ع) در این حدیث می فرماید که اخلاق زیبا باعث زیبائی انسان در همین دنیا و باعث دوری از آتش عذاب الهی و انسان به قرب الهی می رسد.

وی در ادامه افزود: یکی از اوصاف پیامبران اللهی و سفارش‌های خداوند به پیامبران اخلاق حسنه است و اینکه هیچ چیزی زندگی انسان را مانند اخلاق زیبا نمی کند.

خطیب جمعه منوجان در خطبه دوم به سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی اشاره و افزود: جبهه تبلیغ و اطلاع رسانی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می باشد و با آموزه های دینی سازگاری دارد.

وی در ادامه به سالروز شهادت دکتر چمران اشاره و خاطر نشان کرد: شهید چمران فردی مجاهد و نمونه کامل هجرت و جهاد و شهادت در راه خداست.

وی در ادامه ضمن تبریک ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر به تمامی دختران جامعه اسلامی افزود: دختران در جامعه اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و دشمنان برنامه ریزی و تلاش می‌کنند تا این جایگاه را مورد هجمه قرار دهند و پدران و مادران قدر دختران خود را بدانند و فرزندانمان را با آموزه های دینی آشنا کنیم.

وی در ادامه به سالروز شهادت شهید دکتر بهشتی اشاره و ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به قضات و کارکنان دستگاه قضایی خاطرنشان کرد: شهید بهشتی فردی فقیه، حکیم و بنیانگذار دستگاه قضایی در کشور بوده و جا دارد از رئیس این قوه آیت الله رئیسی که بارقه های امید را در دل مردم زنده کرد با محاکمه افرادی چون طبری و از خدمات این قوه تشکر کرد.

وی در ادامه افزود: سه هفته از اعتراضات مردم آمریکا می‌گذرد و مردم آمریکا وقتی دیدند عدالت اجرا نمی‌شود و نمی‌شود نفس کشید شروع به اعتراض نمودند و امروز افول قدرت پوشالی آمریکا را مردم مشاهده می‌کنند و مردم سرتاسر عالم فهمیده اند که قدرت آمریکا روز به روز رو به زوال است.

وی در پایان از پرداخت کنند گان زکات تشکر و خاطرنشان کرد: با همت شما مردم در سال ۱۳۹۸ استان کرمان توانست در خصوص جمع آوری زکات رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2181

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − نه =