در باورم نمی‌گنجد که منصور و علی فاریابی را از دست داده‌ایم

به گزارش سایت جیرفت من: امروز که این مطلب را می نویسم در باورم نمی گنجد که دو عزیز گرانقدر مرحوم منصور فاریابی فرزند شهید رمضان فاریابی و مرحوم علی فاریابی را از دست داده ایم.

عزیزان بسیجی و جهادگری که نامشان در بین بچه های جهادی جبهه محمد رسول الله جنوب کرمان زبانزد بود.

برایم سخت است، روزی که این تصویر را در روستای ساوجی از توابع بخش خاومیر آباد مریوان استان کردستان در مرز باشماق همراه با جهادگران جبهه جهادی از این دو عزیز گرفتم، برای خاطره بازی های خوب بود و اینک این دو آسمانی شده اند.

تلاش های بی وقفه و خستگی ناپذیر عزیزان منصور و علی فاریابی در واحد عمرانی جبهه جهادی محمد رسول لله هرگز فراموش نخواهد شد.

طنین قدم های استوار این دو جهادگر مخلص در مناطق محروم جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان و استان کردستان به گوش می رسد.

باورش برای بچه های جهادی سخت است که دو جهادگر مخلص و خستگی ناپذیر، منصور و علی فاریابی دیگر در بین ما نیستند.

حالا اگر دوباره قصد سفر به مناطق محروم و برگزاری اردوی جهادی را داشته باشیم جای این دو عزیز خالی است و حتما برای بچه ها خیلی سخت است.

آری منصور فاریابی فرزند شهید رمضان هم آسمانی شد و بار دیگر علاوه بر سختی فراق خود داغ دوست عزیزمان علی فاریابی را هم تازه کرد.

جهادگران مخلص و بسیجیان ولایتمدار جبهه جهادی محمد رسول الله دیگر در میان ما نیستند و حالا خیلی بهتر از گذشته میدانم که می گویند؛ “گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است”…

درگذشت جهادگر تازه درگذشته مرحوم منصور فاریابی را به خانواده معظم سردار شهید رمضان فاریابی و همه بازماندگان و دوستان عزیزش در جبهه جهادی محمد رسول الله جنوب کرمان و سایر رفقایش تسلیت عرض می نمایم.

یاد و خاطره امام بزرگوار را گرامی میداریم و برای شادی روح شهیدان انقلاب اسلامی و جهاد گران و بسیجیان مخلص مرحومین منصور و علی فاریابی فاتحه ای را با ذکر صلوات بر محمد و ال محمد نثارشان می کنیم.

بهروز محمدی مدیر مسوول نشریه منطقه ای استدلال

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2185

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 3 =