تمامی بیمارستان‌های جنوب کرمان پزشک متخصص مستقر دارند

به گزارش سایت جیرفت من: به گفته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، در تمامی بیمارستان‌های منطقه جنوب کرمان پزشک متخصص داخلی حضور دارد تا در صورت مشاهده مورد مشکوک به کرونا، مراقبت‌های ویژه انجام شود.

علی سالاری مقدم اظهار داشت: تاکنون هیچ موردی مبنی بر ابتلای افراد به کرونا در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان مشاهده نشده است.

وی ادامه داد: آزمایش موارد مشکوک به کرونا در جنوب کرمان منفی اعلام شده لذا مردم این منطقه نگران نباشند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از تجهیز ۲ بخش در بیمارستان های امام خمینی (ره) جیرفت و ۱۲ فروردین کهنوج خبر داد و گفت: در صورت بروز موارد مشکوک به کرونا، افراد برای مراقبت ویژه به بخش‌های این بیمارستان‌ها ارجاع داده می‌شوند.

وی گفت: پزشک متخصص داخلی در بیمارستان‌های رودبار جنوب، منوجان و قلعه‌گنج مستقر شده است تا در صورت مشاهده مورد مشکوک به بیمارستان های ۱۲ فروردین کهنوج و امام خمینی(ره) جیرفت منتقل شوند.

وی با بیان اینکه مردم اطلاعات موثق را از سایت وزارت بهداشت پیگیری کنند، اظهار داشت: مردم به اخبار و شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

سالاری به بازدید خود از مراکز درمانی هفت شهرستان جنوبی استان کرمان اشاره کرد و گفت: تمامی مراکز درمانی آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

در مجموع از ۱۸ مورد بیمار مشکوک به ویروس کرونا در جنوب کرمان که از آن‌ها آزمایش گرفته شده و به تهران ارسال شده بود، نتیجه آزمایش هر ۱۸ نفر منفی اعلام شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=230

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − یک =