پیام تبریک رئیس سازمان صمت جنوب کرمان به مناسبت روز اصناف

بدون شک نقش بی بدیل اصناف کشور بر کسی پوشیده نیست، این تشکل مردمی در همه ادوار بوده و نقش موثر و تاثیرگذاری در کشور داشته و دارد.

اصناف بعنوان بزرگترین بخش اقتصادی در کشور فعالیت می کند و با یک برنامه ریزی اصولی و مدون، از پتانسیل عظیم آن می توان برای بهبود فضای کسب وکار و اشتغال در کشور استفاده بهینه نمود .

اتاق اصناف شهرها هم برای رفع بسیاری از مشکلات اقتصادی و ازجمله بیکاری اهمیت زیادی برای کشور دارند. در این شرایط سخت اقتصادی و بیکاری می توان از توان این اتاق ها، راهبردی برای اقتصاد اسلامی تدوین و شرایط را برای شکوفایی اقتصاد و کار در جامعه تسهیل نمود.

اصناف در کشورمان بعنوان یک تشکل مردمی و بخش خصوصی طبق اصل 44 قانون اساسی همیشه مورد توجه دولتمردان بوده و هست اگر از بازار حمایت لازم شود به اقتصاد و رشد و بالندگی کشور کمک شایانی شده است و برای رفع معضل بیکاری، بازار می تواند کمک کار خوبی برای دولت باشد.

در سال جهش تولید، علیرغم وجود مشکلات، اصناف متعهد و ولایت محور در راستای اطاعت از مقام معظم رهبری، رهنمودهای معظم له را سرلوحه کار و فصل الخطاب فعالیت های جاری قر ارداده و خواهد داد.

در پایان بار دیگر روز اصناف را به بازاریان شریف جنوب کرمان تبریک عرض نموده، امیدوارم با همکاری و تعامل بیشتر با اتاق اصناف گام های اساسی و مثمر ثمری برای رفع مشکلات بازاریان عزیز برداشته شود.

مسلم مروجی فرد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2304

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − نه =