کمک 150 ميليون توماني به نيازمندان در طرح کمک مومنانه

به گزارش سایت جیرفت من: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جيرفت از کمک 150 ميليون توماني در طرح کمک مومنانه و رزمایش مواسات و در لبیک به فرمایش امام امت حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي و به منظور حمایت از نیازمندان و مشاغل آزادي که در اين ايام و به واسطه بيماري کرونا با مشکلات مواجه شدند، اجرا شد خبر داد.

وی، با بیان اینکه امروز و با توجه به شرايط موجود همه باید به فکر مردم آسیب دیده باشند، افزود: اين طرح با هماهنگی‌های انجام شده توسط روحانيون مستقر و برخي موسسات قرآني و خانه هاي قرآن روستايي این شهرستان از آغاز ماه مبارک رمضان تا اکنون اجرا و در بین اقشار مختلف مردم توزیع شده است.

وی خاطر نشان کرد: این اداره با توجه به رخداد سیل در شهرستان رودبار جنوب با حضور جهادی طلاب و روحانیون و پرسنل اداره در منطقه بالغ بر ۸۰ میلیون تومان نیز به نیازمندان منطقهای کمک کرده است.

حجت الاسلام محمدي با بیان اینکه این بسته‌‌ها شامل اقلام خوراکی مورد نیاز و کمک‌های نقدی صورت گرفته است افزود: همچنين در اين رزمايش مساجد و هيئات مذهبي هم با دوخت و توزيع ماسک و محلول های ضدعفونی کمک بسيار بزرگي را در ارتقا سطح بهداشت و سلامت جامعه انجام دادند.

وی ابراز اميدواري کرد: با کمک خيرين و تا زماني که شرايط به حالت عادي برگردد اين کمکها ادامه داشته باشد.

منبع: روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جيرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2326

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + یازده =