دستور بازداشت برگزار کنندگان جشن‌ها و تجمعات در جیرفت صادر شده است

برگزاری جشنها در شرایط کنونی مصداق تهدید علیه سلامت عمومی است

به گزارش سایت جیرفت من: دیدار دکتر سینا حیدری رئیس، غلامعلی مدیر نیروی انسانی، پردلی مسئول پشتیبانی و قزلباش مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی با حسین سلامی دادستان شهرستان جیرفت انجام شد.

دکتر حیدری رئیس بیمارستان امام خمینی جیرفت با سلامی دادستان شهرستان جیرفت دیدار و در خصوص وضعیت بیماری کرونا در شهرستان جیرفت گفتگو کردند.

در این دیدار که به بهانه هفته قوه قضائیه که پشت سر گذاشتیم صورت پذیرفت آقای دکتر حیدری با اشاره به بستری شدن تعدادی زیادی از افراد مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان امام خمینی جیرفت، به ارزیابی وضعیت این بیماران و خدمات مراقبتی از آنها پرداخت.

وی افزود: تمامی همکاران کادر درمانی بدون هیچ کوتاهی مشغول خدمت به بیماران هستند.اما تعداد بیماران زیاد است و نفس گیر،حیدری با اشاره به قدرت بالای سرایت ویروس کرونا، و متاسفانه عدم رعایت تعداد زیادی از همشهریان،که باعث شده آمار بیماران کرونایی در جیرفت روز به روز بیشتر افزایش پیدا کند.

در ادامه سلامی دادستان جیرفت گفت،ما تابع ستاد کرونا هستیم،اما بنده به عنوان مدعی العموم هر کجا که لازم باشد ورود می کنم.جان مردم برای ما مهم است،اجازه نمی دهیم با بی احتیاطی وبی مبالاتی تعدادی ،به خطر بیفتد.

دادستان جیرفت گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ممنوع بودن جشنها و عزاداریها،
دستور بازداشت برگزار کنندگان جشنها و تجمعات در جیرفت صادر شده است.برگزاری جشنها در شرایط کنونی مصداق تهدید علیه سلامت عمومی است.

در پایان با اهدا لوح سپاس از زحمات دادستان جیرفت، توسط رئیس بیمارستان امام خمینی تقدیر بعمل آمد.

منبع: روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2430

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 6 =