آمریکا، ایرانی بی‌خاصیت و خنثی می‌خواهد/ موسوی خوئینی‌ها کسی است که در فتنه سال ۸۸ گفت نگذارید فتیله فتنه پائین کشیده شود

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام مصطفی عرب امام جمعه موقت جیرفت در خطبه‌های نماز جمعه گفت:

آمریکا ایرانی بی‌خاصیت و خنثی می‌خواهد و انتظار دارد اسلام در مدیریت و حاکمیت دخالت نکند و آمریکا ۴۰۰ سال سابقه‌ی وحشیگری دارد.

اکنون محبوبیت ترامپ در آمریکا کمتر از ۴۰ درصد است و معترضان در آمریکا، مجسمه‌ی روسای جمهور سابق را پائین کشیدند اما هنوز برخی در داخل به دنبال مذاکره با آمریکا هستند!

۱۳ درصد مردم آمریکا سیاهپوست هستند و سیاهپوستان نیمی از آمار زندانیان آمریکا را تشکیل می دهند.

موسوی خوئینی‌ها به رهبری نامه نوشته و ایشان را متهم می‌کند و همگان سابقه این فرد را می‌دانند، موسوی خوئینی‌ها کسی است که در فتنه سال ۱۳۸۸ گفت نگذارید فتیله‌ی فتنه پائین کشیده شود و روزنامه‌اش تعطیل شد.

در ۲۱ تیر سال ۱۳۱۴ به‌دستور رضا‌خان پهلوی هزاران نفر در مشهد در اعتراض به کشف حجاب، به خاک و خون کشیده شده و به شهادت رسیدند. به همین منظور ۲۱ تیر را به نام هفته عفاف و حجاب نام گذاری کرده اند.

زن و مرد باید عفیف زندگی کنند و برای این گونه زندگی کردن باید پا روی نفس خود بگذارند، شهدا نیز پا روی نفس خود گذاشته و شهید شدند.

مومن باغیرت باید از ارزش های والای دینی دفاع کند. سقوط یک زن، سقوط مرد و جامعه است.

اولین رکن حیا و عفت، پاک نگه داشتن اعضا و جوارح از گناه است به طور مثال فرد عفیف باید از شنیدن هر صدایی حیا کرده و از خوردن لقمه حرام پرهیز کند و همچنین دامان خود را آلوده به گناه نکرده و از لذت‌های زودگذر دوری کند.

تا قبل از انقلاب صنعتی زن موجودی دست‌دوم بود و بعد از آن نیز نگاه ها نسبت به زن نگاهی تبلیغاتی بود.

۲۶ تیر سالروز تاسیس شورای نگهبان است، این شورا یکی از ارکان مهم نظام می‌باشد اما برخی متأسفانه به شورای نگهبان تعرض می‌کنند.

میانگین سنی اعضای شورای نگهبان ۷۰ و کمتر از ۷۰ سال است.

واکنش‌های اخیر ظریف را نمی‌پذیریم و شواهدی داریم که ظریف در بعضی از وظایف لَنگ می‌زند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2443

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 12 =