امام جمعه عنبرآباد: تجربه نشان داده که مذاکره با آمریکا بی‌نتیجه است

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام والمسلمین رضا سالاری، امام جمعه عنبرآباد، در خطبه های نماز جمعه ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: تقوا ثمره شرافت آدمی است.

وی افزود: طبق روایتی از امام صادق (ع) قلب حرم امن الهی است و نباید غیر خداوند متعال را در آن ساکن کرد.

وی عنوان داشت: نمونه خداباوری در عاشورا متجلی شد، آن زمان که عزیزترین جانها برای خدا بذل شد و خداوند نیز بهترین ها را برای سیدالشهداء و یاران باوفایش رقم زد.

حجت الاسلام سالاری افزود: متاسفانه معین اقتصادی در شهرهای جنوبی خصوصا عنبرآباد ضعیف است در حالی که در شمال استان غیر این است و این قابل توجیه نیست.

امام جمعه عنبرآباد ابراز داشت: در جلسه ای اشاره به عدم تکمیل قبور شهدای گمنام شهر کردم که این قضیه درخور شهر شهید پرور ما نیست اگر این وضعیت را درست نمی کنید تکلیف ما را مشخص کنید تا بگوییم مسولین شهرهای همجوار بیایند و آن را تکمیل کنند.

وی خاطرنشان کرد: چرا در عنبرآباد کار فرهنگی صورت نمی گیرد، آقایان مگر از جیب شخصی می خواهید بدهید.

وی با اشاره به هفته بهزیستی ابراز داشت: خدمت به کسانی که نیازمندند عین جهاد در راه خدا است و وعده خداوند در جبران است.

وی با اشاره به هفته عفاف و حجاب گفت: مقوله حجاب حاصل دو عنصر حیا و غیرت می باشد که از نشانه های اصلی ایمان است فلذا پشت سر بدحجابی، توطئه و تلاش دشمن بخوبی دیده می شود و مسولین باید آن را خنثی کنند.

حجت الاسلام سالاری با اشاره به اینکه زنانی هستند امروز مدافع حجاب و عفافند، مثل مدافعان حرم حضرت زینب(س) افزود: حجاب درب محکمی است که با وجود آن دزدان نمی توان شرف و عزت زن را بدزدنند و به حمدالله در شهرستان عنبرآباد خواهران و دختران آن در بحث حجاب می درخشند و بنده بعنوان یک خدمتگذار به مردم با غیرت عنبرآبادی افتخار می کنم.

وی عنوان داشت: مقام معظم رهبری در ۱۴ خرداد امسال در سالروز ارتحال امام راحل با توصیه به تحول خواهی برای ملت و مسولین به نظر می آید فرصت های خوبی برای کشور بوجود آمد مانند؛ تشکیل مجلس انقلابی، فساد ستیزی قوه قضاییه و ان شاءالله با تشکیل دولت انقلابی تکمیل خواهد شد.

وی افزود: امروز یکی از تعبیرهای پیش روی ملت و مسولین ایران همین جنگ روانی دشمن است که ذهن و مغز جوانان ما را می خواهند شستشو دهند و با اقسام تهاجم فرهنگی به همراهی عناصر بریده از نظام، القای ناکارآمدی نظام کنند و مشکلات برخی مسولین ناکارآمد را به رهبری تعمیم دهند.

وی گفت: باید تهدیدهای دشمن را تبدیل به فرصت کرد همانطور که مقام معظم رهبری طی این سالهای انقلاب این کار را انجام داده است.

خطیب نماز جمعه عنوان کرد: تجربه نشان داده مذاکره با آمریکا بی نتیجه است.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2467

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − چهار =