ابوذر آئین به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان جیرفت منصوب گردید

به گزارش سایت جیرفت من: ابوذر آیین طی حکمی از سوی مهندس رضا اسماعیلی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان جیرفت منصوب گردید.


در این حکم آمده :
جناب آقای ابوذر آیین با سلام و احترام به موجب این ابلاغ جنابعالی از تاریخ ۹۹/۴/۲۸ با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان جیرفت منصوب میگردید.

با عنایت به نقش مهم و تاثیر گذار اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی جیرفت در عملکرد اداره کل و انجام کلیه فعالیت های اجرایی شهرستان مقتضی است نسبت به تحقق ماموریت ها و برنامه های مربوط اقدام نمایید.

در ادامه حکم آمده:

امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت عنایات بقیه اله الاعظم و تبعیت از ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) و نصب العین قراردادن تقوای الهی در انجام امورات محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

ابوذر آیین فرزند پاسدار جانباز و برادر شهید محمد آیین قبل از این حکم به عنوان کارشناس روابط کار و رابط حراست و عضو مراجع حل اختلاف کارگری و کارفرمایی این شهرستان مشغول به کار بودند.

مهندس فرهاد شریفی نیز بعد از قریب به ۶ سال سکانداری این اداره جهت خدمت به جامعه کار و تولید به اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان انتقال یافتند.

منبع: روابط عمومی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2596

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − پانزده =