راه‌اندازی اتوبوس مطالبه‌گری در سایه همدلی رسانه‌ها در جنوب کرمان

به گزارش سایت جیرفت من: مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های جنوب استان کرمان از آغاز فصل جدیدی از مطالبه‌گری رسانه‌ها از مسئولان خبر داد.

محمود مجاز با اشاره به نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات با فعالان رسانه‌ای ۵ شهرستان در کهنوج به منظور مطالبهگری هر چه بیشتر از مسئولین، گفت: جنوب استان کرمان دارای اشتراکات زیادی از جمله فرهنگی و اقتصادی است و میطلبد رسانه ها به جای پرداختن به حواشی روی این اشتراکات بیش از گذشته بحث و تبادل نظر کنند.

وی با بیان این مطلب با توجه به اینکه رسانه ها وظیفه سیاستگذاری و فضاسازی را بر عهده دارند، افزود: انتظار است اهالی فرهنگ و رسانه از هرگونه اختلاف پرهیز کنند و به منظور کمک به مردم و رفع محرومیتها مطالبه گری از مدیران را هم صدا و همراه آغاز کنند. 

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های جنوب استان کرمان، تعامل رسانهای و خبری بین خبرنگاران را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه هزینه های مالی برای رفت و آمد خبرنگاران زیاد است لذا می طلبد برای تهیه گزارش از موضوعات مختلف یکدیگر را یاری کنیم.

مجاز، پیگیری ایجاد زیرساخت‌ها در بخش های مختلف فرهنگی، کشاورزی، صنعتی و معدنی را با استفاده از ظرفیت نمایندگان جنوب استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ضروری خواند و گفت: ایجاد دفتر نمایندگی خانه مطبوعات در یکی از شهرهای جنوب کرمان و تکمیل عضویت خبرنگاران این شهرستان‌ها لازم است، و در اولین فرصت باید اجرایی شود.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های جنوب استان کرمان اهمیت فضای مجازی از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب و نقش رسانه ها در تنویر افکار عمومی را از جمله مسائل مورد بحث در جلسه‌ هم اندیشی با فعالان رسانه ای جنوب کرمان عنوان‌ کرد و گفت: گلایه از عدم توازن در تخصیص اعتبارات در جنوب کرمان، راه‌اندازی اتوبوس مطالبه گری، پرهیز از حواشی، تقویت روحیه همدلی بین رسانه ها، انتقاد از استخدام های بی حساب و کتاب در برخی از ادارات کل و دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از دیگر مواردی هستند که اهالی رسانه مطرح کردند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2626

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 3 =