دادستان جیرفت: اقدام به رفتارهای مخاطره آمیز در رانندگی درون شهری و برون شهری جرم است

دادستان جیرفت: اقدام به رفتارهای مخاطره آمیز در رانندگی درون شهری وبرون شهری جرم است و با راننده خاطی برخورد قانونی لازم صورت و اتومبیل آن به مدت طولانی توقیف می شود.

به گزارش سایت جیرفت من: شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان جیرفت با دستور کار بررسی علل تصادفات شهری و جاده ای با میزبانی حاج آقا حقانی سرپرست دادگستری و اقای سلامی دادستان شهرستان جیرفت و با حضور عطاپور فرماندار، رئیس اداره اطلاعات، جانشین فرمانده انتظمی ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،شهردار و مسئولین پلیس راهور و دیگر اعضای شورا در محل دادگستری شهرستان جیرفت برگزار گردید.

این جلسه مصوباتی چون برخورد ویژه با رانندگی خطرناک و افراد خاطی که با انجام حرکات مخاطره امیز که باعث به خطر افتادن جان خود و افراد پیاده و دیگر رانندگان می شوند به دنبال داشت.

همچنین در خصوص راه اندازی مرکز مانیتورینگ و نصب دوربین های ثبت پلاک در سطح شهر و تعییر چراغ های راهنمایی و رانندگی چهارراه ها ،رایزنی هایی صورت پذیرفت.

یکی دیگر از مصوبات این شورا، شناسایی و توقیف طولانی مدت اتومبیل هایی که در سطح شهر و جاده ها، حوزه قصایی، خصوصا ورودی میدان امام حسین، و میدان سپاه شهرستان اقدام به رانندگی مخاطره امیز اصطلاحا (لایی کشی) می کنند ،بود.

منبع: روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

انتهای پیام ۱۰۰۱* https://jiroftman.ir/?p=2833

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =