تشکیل 50 پرونده تخلف صنفی در بازرسی از فروشگاه‌های لوازم کشاورزی جیرفت و عنبرآباد

به گزارش سایت جیرفت من: معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تشکیل 50 پرونده تخلف صنفی در بازرسی از فروشگاه های لوازم کشاورزی در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، گشت مشترک بازرسی متشکل از کارشناسان بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان به همراه کارشناسان سازمان جهادکشاورزی و همچنین نظام مهندسی کشاورزی، تشکیل و از فروشگاه های لوازم کشاورزی در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد بازدید کردند.

معاون بازرگانی سازمان در این خصوص گفت: در این بازرسی ها که از اوایل مهرماه و همزمان با فصل کشت محصولات کشاورزی طرح استمرار در سطح این دو شهرستان صورت گرفت، از مجموع 90 واحد صنفی لوازم کشاورزی بازدید و بازرسی بعمل آمد.

محسن مشایخی همچنین افزود: در این میان، 50 واحد صنفی با داشتن تخلفاتی از جمله گرانفروشی. تقلب در کسب، عرضه جنس قاچاق، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت و عدم صدور صورتحساب، شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان تاکید کرد: بهترین ناظرین خود مردم هستند. از مردم تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف با تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان تماس بگیرند.

انتهای پیام۱۰۰۱* https://jiroftman.ir/?p=2915

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =