کشف بیش از ۳هزار لیتر (دو هزار بطری و قوطی) دلستر و دوغ تاریخ مصرف گذشته در شهر جیرفت

به گزارش سایت جیرفت من: مهندس فرزانه برخوری رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت گفت: ساعاتی قبل بیش از ۳هزار لیتر نوشیدنی تاریخ مصرف گذشته در سطح شهر از نوع دلستر و دوغ کشف، جمع آوری و آماده معدوم شدند.

برخوری در این رابطه عنوان کرد: این مقدار مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته غیرقابل مصرف بوده که از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی توسط بازرسان زحمت کش واحد بهداشت محیط این مرکز امروز حین بازدید کشف و جمع آوری شده است.

رئیس مرکز بهداشت با اشاره به انجام بازرسی‌های شبانه روزی بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت از مراکز تهیه، عرضه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان بیشتر و سخت تر شده تصریح کرد: بازرسان بهداشت محیط همواره از مراکز عرضه مواد غذایی بازدید نمونه برداری می نمایند، و در صورت مشاهده مواد غذایی خوراکی و نوشیدنی تاریخ مصرف گذشته و یا غیر مجاز، برابر قانون اقلام را صورت‌جلسه و توقیف کرده و متخلفان به مراجع قضایی معرفی می شوند.

برخوری از عموم همشهریان عزیز خواست ضمن خودداری از بیرون آمدن از منزل مگر در صورت ضرورت در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی توسط مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و خودروهای دوره گرد، در کوتاه ترین زمان ممکن در این بحران به کارشناسان بهداشت محیط مستقر در کلیه واحدهای زیر مجموعه مرکز بهداشت شهرستان جیرفت با گزارش کتبی تماس با سامانه ۱۹۰ یا تلفن ۰۳۴۴۳۲۱۸۵۱۲ اطلاع دهند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=300

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 11 =