توزیع 8 هزار بسته حمایتی و معیشتی در جنوب و شرق استان کرمان

به گزارش سایت جیرفت من: فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: 8 هزار و 90 بسته حمایتی و معیشتی به ارزش 19 میلیارد ریال در دومین روز از هفته ناجا به مناطق شرق و جنوب استان ارسال و در بین مردم ساکن مناطق محروم توزیع خواهد شد.

سردار “عبدالرضا ناظری” ظهر امروز در مراسم آغاز طرح مردم یاری در جنوب و شرق استان کرمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اقتدار توام با رافت سرلوحه کار ناجا است.

وی با اشاره به اینکه رزمایش همدلی مومنانه نشان از رافت، عطوفت و مهربانی، رحمت اسلامی و مواسات است، افزود: متصور بود بعد از تعطیلی ایام ابتدائی شیوع کرونا، گره هائی به وجود بیاید که با فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی مومنانه گشوده شد و افتخار داریم امروز سومین مرحله رزمایش را در هفته بزرگداشت نیروی انتظامی برگزار کنیم.

ناظری تصریح کرد: همانطور که نیروی انتظامی در اجرای ماموریت های خود مقتدرانه عمل کرده و با همه اراذل و اوباش، اشرار و قاچاقچیانی که در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد می کنند، برخورد می کند، از سوی دیگر رافت اسلامی را برای مردم و به ویژه ساکنان مناطق محروم استان در دستور کار دارد.

این مقام انتظامی با اشاره به اجرای رزمایش همدلی مومنانه در سه بخش بیان کرد: نخستین حوزه امداد، بهداشت و درمان است که با توجه به شعار امسال هفته ناجا مبنی بر “با هم برای امنیت و سلامت” اجرا خواهد شد و با همکاری سازمان های مختلف از جمله دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، معاونت بهداد ،سپاه و بهزیستی اقداماتی در حوزه بهداشت و درمان انجام خواهد شد.

وی افزود: همکاران ما در معاونت بهداد نیروی انتظامی در استان همراه با دیگر مراکز درمانی نیروهای مسلح در استان به مناطق محروم اعزام می شوند و ویزیت رایگان، توزیع دارو، درمان بیماران و انجام اعمال جراحی محدود را خواهند داشت.

ناظری اظهار کرد: دومین محور رزمایش جمع آوری کمک های مردمی توسط خیران امنیت ساز، جامعه خیرین پلیس در استان، کمیته امداد و همکاران ما در نیروی انتظامی استان است که در زمینه مشارکت نیروهای انتظامی در کشور رتبه دوم را داریم و باید دیار “حاج قاسم سلیمانی” همین روحیه را داشته باشد و نیروی انتظامی در کنار اقتدار، رافت و محبت را به محرومان داشته باشند.

وی افزود: بخش سوم رزمایش مربوط به فعالیت جهادی است و امسال برای نخستین بار نیروی انتظامی استان کرمان در قالب گروه های جهادی ورود کرده تا بخش کوچکی از آلام مردم در مناطق محروم را تسکین بدهد.

وی تصریح کرد: امروز و در قالب سومین رزمایش همدلی مومنانه بیش از 8 هزار و 90 بسته حمایتی و معیشتی به ارزش 19 میلیارد ریال به شرق و جنوب استان کرمان ارسال و در بین مردم ساکن مناطق محروم توزیع خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: این اقلام شامل بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی، 2 هزار و 542 بسته تحصیلی، بیش از هزار دست پوشاک گرم و 4 هزار بسته لوازم بهداشتی، و … است.

انتهای پیام ۱۰۰۱* https://jiroftman.ir/?p=3063

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =