پرتاب تخم مرغ به طرف رئیس جمهور فرانسه به خاطر بی احترامی به پیامبر (ص)

جوان ۱۵ ساله بود که در مدرسه با استاد ۴۰ ساله ی خود زنا می کرد.

به گزارش سایت جیرفت من: این دانش آموز فساد پيشه با معلم مدرسه خود به نام《prijitte Trogneux》كه ٤٠ سال عمر داشت و صاحب شوهر و سه فرزند نیز بود در مدرسه《پرفيدنس》در شهر《أميان》به نام رابطه عشقی، زنا میکرد.

هنگاميكه شوهرش《بريجيت تروينو》از رابطه زنش با دانش آموز پانزده ساله اش مطلع می گردد، به اداره مدرسه شكايت می كند كه منجر به تبديلی خانم بريجيت تروينو به مدرسه ديگر در همان منطقه میشود.

والدین دانش آموز نیز فرزند خود را به مدرسه دیگری در شهر《پاريس》انتقال مي دهند.

اما دانش آموز و معلمی که ۲۵ سال تفاوت سنی نیز داشتند از یکدیگر دست نکشیده و نهایتا دانش آموز در سن ١٨ سالگی هنگامیكه از مدرسه فارغ گشت، با معلمش که به تازگی از شوهرش طلاق گرفته بود، در سال ٢٠٠٧ ميلادي رسما ازدواج کردند.

اکنون این دانش آموز مفسد و بزهکار، بعد از ازدواج با معلم متاهل خود که دارای سه فرزند نیز بود، یکی از رهبران ستمکار و ظالم کشوری اروپایی است، كه در طول دوره حکمرانی خود جرایم عدیدی را مرتکب شده است.

اما اکنون این فرد بزهکار و فاسد، سر دشمنی و عداوت را با دینی باز کرده است که در آن دین تجاوز و زنا با استاد را حرام قرار داده است و همواره ملتش را ترغیب میدهد تا کاریکاتور های پیامبر معصوم و خوش آوازه اسلام را رسم کنند.

شخصیتی که معلم بشریت بود و همواره مردم را به اخلاق حمیده و صفات انسانی دعوت مینمود و حتی دشمنان معاصر او به صفات خوب ایشان معترف بودند.

آن دانش آموز مفسد و بزهکار، اکنون شخص اول کشور فرانسه《امانوئل مکرون》و فرد کینه توز است که این روزها خود را برای جنگ با خدا و رسولش آماده کرده است.

او باید بداند که تمام کوشش و تلاشش به سان عو عو کردن سگان است که هیچ سودی در بر ندارد.

سرهایمان، جانهایمان و پدر و مادرمان فدایت یا رسول الله محبت رسول الله در میان قلب هایمان جای دارد.

پرتاب تخم مرغ به طرف رئیس جمهور فرانسه به خاطر بی احترامی به ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی الله.

انتهای پیام ۱۰۰۱* https://jiroftman.ir/?p=3187

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 3 =