اعلام آمادگی طلاب حوزه‌های علمیه برای تولید ماسک و روپوش بهداشتی

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام محمد احمد یوسفی گفت: به منظور کمک به پیشگیری و کنترل بیماری کرونا و با هدف رفع کمبود ماسک و روپوش های بهداشتی در بیمارستان های جنوب کرمان، در حرکتی جهادی حوزه های علمیه امام محمد باقر علیه السلام و الزهرا (س) جیرفت و نیز حوزه علمیه و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان عنبرآباد به کمک دانشگاه علوم پزشکی جیرفت آمدند تا گامی هر چند کوچک در این راستا بردارند.

رابط حوزه های علمیه و دانشگاه علوم پزشکی جیرفت افزود: قرار است با هماهنگی های صورت گرفته با معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، یکسری وسایل به منظور تولید ماسک و روپوش بهداشتی در اختیار طلاب قرار داده شود.

وی اضافه کرد: هم اکنون ۵ اکیپ از طلاب حوزه علمیه در آمادگی کامل هستند تا به محض رسیدن وسایل مورد نیاز با تلاش شبانه روزی، بتوانند روزانه قریب یکهزار و ۵۰۰ ماسک و روپوش تولید کرده و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی جیرفت قرار دهند. 

حجت الاسلام احمدیوسفی با بیان این مطلب که دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برای تهیه وسایل با یکسری محدودیت ها مواجه است، اظهار کرد: از همشهریان خواهشمندیم به منظور مشارکت در این امر خداپسندانه، چنانچه در منزل چرخ خیاطی دارند آن را تا پایان مبارزه با ویروس کرونا به شکل امانی در اختیار حوزه علمیه امام محمد باقر علیه السلام جیرفت قرار داده و یا پارچه و نخ تهیه کرده و به ما تحویل دهند.
 
شایان ذکر است؛ مردم می توانند اقلام اهدایی خود از طریق حضوری به حوزه علمیه امام باقر علیه السلام جیرفت واقع در خیابان یک طرفه – کوچه آگاهی سابق تحویل دهند و شماره تلفن های 09162110963 – 0910138195 آماده پاسخ گویی به سوالات مردم در این خصوص است.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=323

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 10 =