پاسخ اداره راهداری جیرفت درپی جابجایی تابلوی شهید جلال رئیسی

به گزارش سایت جیرفت من: پاسخ اداره راهداری جیرفت درپی جابجایی تابلوی شهید جلال رئیسی را ادامه می‌خوانیم؛

با عرض سلام و ادب احترام به همه اهالی و مردم خون گرم بلوک و اسماعیلی.
درپی جابجایی تابلوی شهید رئیسی که در حریم جاده بوده است لازم است مواردی را مطرح نمایم:

با توجه به قانون ایمنی حریم راهها هرگونه ساخت ساز، نصب تابلو و مانع در حریم راهها ممنوع می باشد.

از طرفی نصب تابلوها و بنرها در طول مسیر باعث حواس پرتی رانندگان عبوری و حوادث ناگواری می شود و در مواقع تصادفات احتمال خسارت مالی و جانی را مضاعف میکند.

همکاران اداره راهداری در جهت ارتقا ایمنی جاده ها و امنیت جان مردم با توجه به رعایت قوانین ایمنی اقدام به جمع آوری و جابجایی موانع را در دستور کار قرار داده و همکاران بنده در خصوص جابجایی این تابلو شهید بزرگوار هیچ عمدی در کار نبوده است.

لذا قبل از اینکه راننده لودر اقدام به جابجایی تابلو، با دهیار تماس میگیرند و با هماهنگی و همکاری دهیار اقدام به جابجایی تابلو نموده و از طرفی جهت جلوگیری از تخریب پای تابلو با لودر خالی و روی تابلو بنر و حفاظ قرار داده شده تا با جرثقیل نسبت به حمل آن اقدام کنیم.

مجموعه همکاران بنده در اداره راهداری که بی ادعا جان خود را در شرایط سخت برای سلامتی مردم و رانندگان گذاشته اند، ضمن احترام به مقام شامخ شهدا طبق قانون به وظیفه قانونی خود عمل کرده اند.

لذا ضمن تشکر از حساسیت به این موضوع و تذکر، برخود فرض دانسته و می دانیم ضمن احترام به مقام شامخ شهدا به وظیفه سازمانی و انسانی خود که ایجاد ایمنی تردد مردم و رانندگان در جاده ها است عمل نماییم و با تمام وجود خود را مدیون شهدا دانسته و می دانیم.

لذا مجددا اینجانب ضمن عذرخواهی از مورد به وجود آمده امید است همگی ما شامل شفاعت شهدا شویم.

اکبر سلیمانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* https://jiroftman.ir/?p=3253

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =