احداث ۱۸ هکتار گلخانه هیدروپونیک مدرن در شهرستان عنبرآباد

به گزارش سایت جیرفت من: مهندس محسن طاهری مدیر جهادکشاورزی در حاشیه بازدید از روند احداث و پیشرفت فیزیکی طرح های احداث گلخانه محصولات جالیزی اظهار داشت: با توجه به اعلام سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید، این مدیریت از تمام ظرفیت ،توان و پتانسیل های موجود برای تحقق شعار سال در راستای افزایش تولید محصولات کشاورزی استفاده و با پیگیری های انجام شده و رایزنی با سرمایه گذاران و همچنین همکاری های لازم با آن ها در خصوص تسهیل امور و صدور مجوزهای لازم، لذا برای اولین بار در این شهرستان ۱۸هکتار گلخانه هیدروپونیک مدرن احداث خواهد شد.

مدیر جهادکشاورزی در ادامه بیان کرد: مجوز احداث گلخانه های مذکور صادر و عملیات اجرائی برای احداث آنها آغاز گردیده و به زودی دو هکتار از این گلخانه ها افتتاح و مورد بهره برداری قرارخواهد گرفت.

طاهری میزان سرمایه گذاری در این طرح ها را بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود :میزان دو هکتار از این گلخانه ها با استفاده از تسهیلات بانکی کم بهره و مابقی توسط خود سرمایه گذار و با هزینه شخصی اجرا خواهد شد.

مدیر جهادکشاورزی عنوان کرد: با احداث و بهره برداری از طرح های مدرن با توجه وجود سیستم های سرمایشی و گرمایشی پیشرفته امکان تولید محصول در تمام فصول سال فراهم خواهد شد.

منبع: روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان عنبرآباد

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3304

1 thought on “احداث ۱۸ هکتار گلخانه هیدروپونیک مدرن در شهرستان عنبرآباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + سه =