نشست صمیمی منصور شکرالهی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با منتخبان بسیج دانشجویی پنج شهرستان جنوبی

به گزارش سایت جیرفت من؛ منصور شکرالهی در نشست با منتخبان بسیج دانشجویی که در محل دانشگاه آزاد شهرستان کهنوج برگزار شد، گفت: بسیج دانشجویی به دست بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بنا شده است و هدف از آن تشکیل حکومت بزرگ اسلامی است و ماموریت بسیج دانشجویی تربیت نیروهای همطراز انقلاب اسلامی است.

وی افزود: شهید حججی پرورش یافته مکتب بسیج دانشجویی بود و این رسالت شما را سنگین تر میکند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از گروه های جهادی بسیج دانشجویی تصریح کرد: کشور ما نیاز به تفکر جهادی و انقلابی دارد و هر کجا تفکر بسیجی بوده، موفق عمل کرده ایم و شماها همانطور که در بحث سیل و کرونا نقش آفرینی کردید در بقیه موارد هم بصورت جهادی وارد میدان شوید و ما هم از ظرفیت شما استفاده خواهیم کرد.

شکرالهی با توجه به مشکلات منطقه اظهار داشت: پنج شهرستان جنوبی ما با توجه به جمعیت و بعد مسافت و مشکلات فراوان، به اندازه یک استان است و آنچه ما امروزه برای کهنوج بزرگ نیاز داریم کارهای زیر بنایی و زیر ساختی است که پیگیری های خوبی در زمینه راه و راه آهن انجام داده ایم .

نماینده جنوب کرمان بیان داشت : گرچه حل و فصل مسائل و مشکلات مختلف مردم کار آسان و یک شب‌ای نیست؛ اما تمام توان خود را برای خدمت به شما عزیزان به کار خواهم برد و در این راه لحظه ای را از دست نخواهم داد.

در پایان این دیدار منصور شکرالهی نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی به سوالات دانشجویان بسیجی پاسخ داد و گزارشی از عملکرد پنج ماهه خود را نیز ارائه کرد.

١٨ آبان ١٣٩٩

انتهای پیام٢٠٠٣*١٠٠١* http://jiroftman.ir/?p=3522

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =