برگزاری جلسه رفع تداخلات اراضی پنج شهرستان جنوبی به تقاضای شکرالهی نماینده مردم جنوب کرمان/ رفع مشکل دریافت اسناد برخی از اراضی کشاورزی پنج شهرستان جنوبی تا پایان سال

به گزارش سایت جیرفت من؛ صبح یکشنبه ١٨ آبان ماه، با حضور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، جباران مسئول کاداستر کشور، مدیر کل منابع طبیعی و امور اراضی جنوب کرمان، مدیران جهاد، منابع طبیعی و ثبت اسناد و املاک پنج شهرستان جنوبی، جلسه ای در خصوص قانون رفع تداخل اراضی کشاورزی و مسکونی به میزبانی دانشگاه آزاد کهنوج برگزار شد.

شکرالهی نماینده مردم جنوب کرمان در حاشیه این جلسه با بیان اینکه مقرر شد، هر هفته کارگروه های لازم در شهرستان ها برگزار شود، گفت: این کارگروه ها گزارشات را به کمیسیون ارسال و پس از بررسی و جمع بندی اسناد اراضی مردم صادر خواهد شد.

وی ضمن ابراز امیدواری از اینکه با انجام این جلسه و پیگیری های آتی برخی از مردم تا پایان سال اسناد اراضی خود را دریافت خواهند کرد، یادآور شد: قانون رفع تداخل اراضی دیگر آن پیچ و خم های اداری را نخواهد داشت.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب بیان کرد: این کارگروه با نظارت کامل بنده خواهد بود و مسئولان امر موظف به ارائه خروجی و نتایج این جلسات هستند.

لازم به ذکر است نحوه اجرای قانون رفع تداخل اراضی کشاورزی از اهمیت زیادی برخوردار است و لازمه اجرای آن دقت و انجام کار با سرعت و هماهنگی بیشتر بین دستگاههای اجرایی خواهد بود.

انتهای پیام۲۰۰۳*۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3526

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 12 =