فراخوان جذب خبرنگار افتخاری توسط «جیرفت من»

سایت «جیرفت من» خبرنگار افتخاری جذب می کند.

به گزارش سایت جیرفت من: از عوامل موفقیت هر رسانه‌ای، جلب اعتماد مخاطبان، ایجاد مشارکت فعال و ارتباط دو سویه و مستمر است و هر اندازه این اعتماد و مشارکت و ارتباط قوی‌تر و فراگیرتر باشد، موفقیت رسانه بیشتر خواهد بود.

در این میان، جذب علاقه‌مندان و جوانان و همچنین استفاده از قابلیت‌ها، استعدادها و خلاقیت‌های آنان به روش‌های صحیح و کارآمد، اولاً باعث بروز و شکوفایی داشته‌های ذهنی‌شان می‌شود و ثانیاً بر اعتماد، مشارکت و ارتباط مخاطبان می‌افزاید و در نتیجه رضایت‌مندی آنان را فراهم می‌آورد.

بدین منظور و بنا به درخواست تعدادی از مشترکین ارجمند، «جیرفت من» تصمیم گرفته است، بخش جدیدی را در سایت با نام (خبرنگار افتخاری) ایجاد کند تا از این طریق هم به درخواست شما گرامیان جامه‌ی عمل بپوشاند و هم «سایت جیرفت من» از نظر کیفی و محتوایی ارتقا یابد.

و اما بعد؛

روی سخنم با شما خوانندگان و مخاطبان عزیز «جیرفت من» است، که دوست دارید خبر و اتفاقات مهم پیرامونتان را به گوش دیگران برسانید، از شهر و روستای خود بگویید، نقاط دیدنی، آثار باستانی، امامزاده، موزه، کتابخانه، مساجد قدیمی، آرامگاه‌های بزرگان و آداب و رسوم قومی و محلی خویش را بیان کنید، چهره‌های موفق و ممتازین و مدال آوران استان‌تان را در رشته های مختلف به دیگران بشناسانید، با جوانان شهرتان گفتگو کنید و مشکلات و صحبت های آنان را انعکاس دهید و بالاخره علاقه‌مندید حرف‌های ناگفته‌ی خود را به طریقی بازگو کنید، بخش «خبرنگار افتخاری» با آغوش باز پذیرایتان است.

پس معطل نکنید و از همین حالا قلم به دست گرفته و در گوشه گوشه شهرتان بگردید و خبر بگیرید و برایمان ارسال کنید. منتظر مطالب شما هستیم.

چند تذکر:

 • فعالیت در این بخش به صورت افتخاری است و هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای «جیرفت من» در بر ندارد امّا در صورتی که نیاز به جذب خبرنگار حق التحریر باشد، خبرنگاران افتخاری فعال در اولویت هستند.
 • در پایان هر سال به خبرنگاران برتر جوایزی اهدا می‌شود.
 • به دلیل رعایت خط مشی سایت در بخش «خبرنگاران افتخاری» از انتشار گزارش‌ها و گفتگوهای سیاسی معذوریم.
 • داشتن تعهد نسبت به فعالیت در «جیرفت من»
 • فرصت آموزش رایگان خبرنگاری در دوره همکاری
 • نداشتن سوء پیشینه
 • توانایی مناسب در زمینه نگارش متون (تسلط ادبی)
 • «جیرفت من» در پذیرش یا رد درخواست‌های ارسالی مختار است.

توجه:

کسانی که علاقه مندند عضو خبرنگار افتخاری شوند، پاسخِ سؤالات زیر را تکمیل کرده و همراه با دو قطعه عکس 4در3 و یک برگ فتوکپی شناسنامه و کپی کارت ملی به «جیرفت من» ارسال کنند تا ترتیب عضویت آنان داده شود.

لطفاً سؤالات زیر را به دقت پاسخ دهید

 1. آیا به خبرنگاری علاقه مندید؟ بلی، خیر، تا حدودی
 2. آیا به عکاسی علاقه دارید؟ بلی، خیر، تا حدودی
 3. میزان امکانات و وسایل ضروری کار خبری را دارید؟ بلی، خیر، تا حدودی، نام ببرید ……………….
 4. تا چه اندازه با حرفه خبرنگاری آشنا هستید؟ تحصیلات آن را گذرانده‌ام، به صورت تجربی با آن آشنا هستم، مطالعاتی درباره آن داشته ام، اصلاً آشنایی ندارم.
 5. در چه زمینه‌ای توانایی یا مهارت ویژه‌ای دارید؟ …………….
 6. چه نوع رسانه‌ای را بیشتر مطالعه می‌کنید؟ (در صورت تمایل، نام رسانه را ذکر فرمایید). سیاسی ، ………. اجتماعی ، ……… اقتصادی ، ……… فرهنگی ،……… عقیدتی ، ………. هنری ، ……… ورزشی ، ……… علمی،……… مذهبی ……………. اقتصادی …………….. خانواده ………….. سایر موارد ………………………..
 7. آیا تا به حال با نشریاتی همکاری کرده‌اید؟ بلی، خیر، در صورت پاسخ مثبت، نام آن نشریه و نوع همکاری تان را بنویسید؟
 8. توضیحات: ……………………….

ارسال درخواست اولیه از طریق واتساپ، تلگرام و ایتا به شماره: ۰۹۱۴۰۱۳۳۱۹۱

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3652

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + ده =