تمدید دورکاری کارکنان و بازگشایی بانک‌ها از ۲۴ آبان

معاون‌ سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارکرمان اعلام کرد: دورکاری کارکنان از ۲۴ آبان ۹۹ به مدت یک هفته تمدید شد و بانکها از شنبه باز هستند.

به گزارش سایت جیرفت من: دکتر محمدصادق بصیری گفت: کلیه دستگاه های اجرایی، ادارات و شرکت های دولتی، نهادها موسسات عمومی و شرکت‌های غیردولتی به استثنای مراکز بهداشتی، درمانی نسبت به ادامه اعمال محدودیت در زمینه کاهش کارکنان تا ۵۰ درصد به مدت یک هفته از ۲۴ آبان ۱۳۹۹ اقدام کنند.

وی تصریح کرد: مدیران برنامه حضور کارکنان را طوری تنظیم نمایند تا خللی به ارائه خدمات مراجعین ایجاد نشود.

دکتر بصیری تاکید کرد: ادارات و مراکز مشمول دورکاری موظفند از طریق میز خدمت به مراجعه‌کننده به نحوی روز و ساعت مراجعه را اعلام نمایند که فاصله‌گذاری نیز در زمان مراجعه آنها به طور کامل رعایت شود.

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان از بازگشایی فعالیت بانک‌های استان کرمان از روز شنبه 24 آبان خبر داد.

محمدصادق بصیری اعلام کرد: براساس ارزیابی‌های به عمل آمده بانک‌های استان کرمان از صبح شنبه 24 آبان ماه جاری با رعایت کامل شیوه‌‌نامه‌های بهداشتی باز هستند و به مراجعان خدمات ارائه می کنند.

وی به شهروندان توصیه کرد با توجه به شیوع بیماری کرونا تا جای ممکن از خدمات الکترونیکی و غیرحضوری بانک‌ها استفاده کنند و کمترین مراجعه را به بانک‌ها داشته باشند.

شایان ذکر است بانکهای استان کرمان از ۲۰ آبان تعطیل بودند. 99/8/22

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3805

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =