امام جمعه موقت آسمینون: انتخابات آمریکا، نشان شكست راهبردى آمریكاست

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام و المسلمین حمزه رضوانی امام جمعه موقت آسمینون (نودژ) در خطبه های نماز جمعه گفت: انتخابات آمریكا بیش از آنکه‌ نشان شكست ترامپ باشد، نشان شكست راهبردى آمریكا است.

حجت الاسلام حمزه رضوانی افزود: راى‌گیرى و راى‌شمارى در انتخابات آمریكا ظاهرا پایان یافته است اما باطنا قرار است چیزهای دیگری رقم بخورد دو شخص سرشناس که یکی رییس جمهور و یکی هم که مدت زیادی در سیاست آمریکا دخیل بوده است یکدیگر را به تقلب در انتخابات محکوم می کنند الان به جان هم افتاده اند هر کدام به دیگری لقب دزد می دهند طبعا از فرداى انتخابات تا ماه‌ها بعد بحث و نقد درباره انتخابات ادامه خواهد یافت البته انتخابات آمریكا بیش از آن‌كه نشان شكست ترامپ باشد، نشان شكست راهبردى آمریكا است.

حمزه رضوانی اظهار نمود: سوال اینجاست؛ کشوری که می خواهد خود را مهد آزادی نشان دهد، کشوری که به گفته مقام معظم رهبری رو به افول است آیا لیاقت این را دارد که با نظام مقدس جمهوری اسلامی مذاکره کند اگر مسئولان گوش به لبان رهبر معظم انقلاب بود مردم اینگونه گرفتار نبودند مقام معظم رهبری به صورت مکرر، یادآور شدند که به مذاکرات خوشبین نیستم و دشمن، دشمنی است که از پشت خنجر می زند.

رضوانی بیان داشت: حضرت علی (ع) در مردمداری نمونه بودند و شبانه روزی برای مردم تلاش می کردند، حضرت علی (ع) نه فقط برای تحقق ارزشها معنوی و دینی تلاش و تکاپو می کردند بلکه برای ارتقاء معیشت مردم نیز تلاش می نمودند.

خطیب موقت نماز جمعه آسمینون (نودژ) همچنین به بلوکه کردن دارایی‌های ایران توسط آمریکا ، تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران توسط مجلس خبرگان ، سالروز آزادسازی سوسنگرد و سالروز شهادت شهید عزالدین قسام، روحانی ضدرژیم صهیونیستی در سال 1935 میلادی اشاره نمود.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3829

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 11 =