امام جمعه جازموریان: آمریکا، دولت استکبار و هسته‌ی اصلی آن، صهیونیسم جهانی است

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام و المسلمین بامری امام جمعه بخش جازموریان در خطبه‌های نماز جمعه گفت:

» آمریکا دولت استکبار و نقطه ی مرکزی استکباراست و هسته‌ی اصلی آن صهیونیسم جهانی است و این فرصت بازنگری در نقاط قوت و ضعف در جبهه حق می تواند باشد و شرط اصلی آن دریافت درست به رهنمودهای رهبر حکیم انقلاب اسلامی است و باید برای استقرار چنین تیم و دولتی، گفتمان مناسب و نفوذ کننده در عمق جامعه پیداکرد.

»مسئله دوم؛ احترام‌ به مردم و تکریم ارباب رجوع است که نباید در بحث مدیریت و مسئولیت از آن غفلت کرد.

»یکی از اصول مدیریت، برخورد با تواضع واحترام به مردم است.

»امام کاظم(ع)می فرمایند: تواضع آن است که طوری با مردم رفتار کنی که دوست داری با تو رفتار کنند.

»در شریعت اسلام هر فردی دارای احترام است و مسئولان و کارگزاران نظام اداری که با مردم در ارتباط هستند باید به آن توجه داشته باشند و نباید با غرور و تکبرصورت بگیرد.

»یک مسئول، یک مدیر، یک کارمند در ادارات باید همیشه باکمال تواضع با ارباب رجوع برخورد کنید .بی اعتنایی و با غرور برخورد کردن شخصیت مراجعه کننده را خورد می کند.

»مشاهده می شود بعضی از مسئولین با غرور برخورد می کنند، حتی سلام ارباب رجوع را نمی دهند. این چه رفتار و چه منشی است. جای بسی تاسف و تامل دارد.این جایگاه ها و منسب ها و مقام ها به خاطر ولی نعمتان (مردم) است. همه ی اینها گذرا است. آنچه می ماند محبت، خدمات صادقانه ،مهربانی و همدلی است.

»خطیب نمازجمعه در پایان فرمودند: هفت ماه است از حادثه ی سیل فروردین ماه می گذرد با گذشت این مدت کارهایی در برابر خطرات سیل و حوادث آینده در روستاهای بخش به همت مسئولین و خیرین انجام گرفته و در حال انجام است. اما متاسفانه نسبت به شهر و خطرات احتمالی که شهر را تهدید می کند و مردم را نگران کرده است اقدام مناسبی صورت نگرفته است. تدبیر مناسبی اتخاذ نشده است.

آیا مسئولین‌ محلی ما شهرداری و شورای شهر نمی خواهند کاری انجام دهند و چاره ای بیندیشند، منتظر هستند که دارایی های مردم را سیل ببرد. آیا بی توجهی ها و بی تدبیری های گذشته کافی نیست؟ به خود بیاییم وحدت و هم افزایی داشته باشیم و کاری انجام دهیم. مردم چه گناهی کردن که شاهد اختلافات ما باشند. بس نیست این همه فرصت سوزی؟

»شورای شهر پیگیر مشکلات مردم باشد. در خصوص سیل بند چند مصوبه ارائه داده است. آقایان عزیز بخاطر رضای خدا کاری برای مردم انجام دهید. بخاطر این فرصت سوزی ها در برابر خدا و مردم باید پاسخگو باشید. برای مشکلات مردم گره گشایی کنیم همه ی ما مسئولیم و در برابر این مسئولیت ها پاسخگو باشیم.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3835

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 5 =