‍ ۷ زندانی جرايم مالی به همت جمعی از جوانان مسجدی و انقلابی شهرستان جیرفت آزاد شدند/ اشتغال‌زایی اولویت بعدی خواهد بود

به گزارش سایت جیرفت من: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از آزادی ۷ مددجوی جرايم مالی و غیرعمد در این شهرستان با ورود جمعی از جوانان انقلابی با همکاری ستاد دیه خبر داد.

حسین سلامی اظهار داشت: جمعی از جوانان انقلابی و مسجدی شهرستان جیرفت با هدایت و راهنمایی امام جمعه شهرستان، اقدام به راه اندازی یک پویش مردمی در خصوص آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در فضای مجازی همزمان با ولادت پیامبر اکرم (ص) نمودند.

این مقام قضایی اعلام کرد: این جوانان مومن و دلسوز همزمان با اعیاد 17ربیع الاول با راه اندازی دو موکب در سطح شهر و همچنین پویش مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اقدام به جمع آوری کمک های نقدی نمودند.

سلامی ضمن تقدیر از امام جمعه جیرفت که در ساماندهی و هدایت این جوانان مسجدی نقش کلیدی دارد، افزود: با این اقدام خداپسندانه ۷ زندانی مالی و جرائم غیرعمد از زندان شهرستان جیرفت آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

دادستان جیرفت بیان کرد: یکی از مهمترین اقداماتی که می توان در بازاجتماعی کردن افراد آزاد شده از زندان، بکار برد موضوع فراهم کردن شغل پایدار برای این قشر آسیب دیده است که این جوانان انقلابی تلاش دارند در این زمینه نیز به کمک مجموعه های متولی بشتابند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4097

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =