دیدار چهره به چهره رییس و مددکاران زندان جیرفت با مددجویان

به گزارش سایت جیرفت من: رییس و مددکاران زندان جیرفت با تمام مددجویان این اداره به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کردند و در جریان مشکلات آنان قرار گرفتند.

رییس زندان در این دیدار از مددکاران خواست پیگیری قضائی پرونده مددجویان را در اولویت کاری قرار دهند و تلاش مضاعفی در خصوص آزادی مددجویان داشته باشند.

محمد رضا شریفی افزود: با توجه به طرح غربالگری و پایش مددجویان، قضات توجه ویژه ای به این قضیه داشته و اقدامات حوزه های قضایی مثمر ثمر می باشد.

وی خاطر نشان کرد با توجه به بازدید مراجع قضایی و قصات از زندان به زودی شاهد آزادی تعدادی از مددجویان خواهیم بود.

شریفی گفت: دیدار با مددجویان به صورت روزانه توسط واحدهای مختلف اداره صورت میگیرد.

دیدار چهره به چهره قضات با مددجویان

رییس زندان جیرفت گفت: در پی اجرای طرح غربالگری و پایش مددجویان، قضات حوزه‌های مختلف ضمن بازدید از زندان با مددجویان دیدار چهره به چهره داشتند.

محمدرضا شریفی افزود: قضات ضمن استماع مشکلات مددجویان، پیگیری هر چه سریعتر پرونده مددجویان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌های مهم اداره زندان جیرفت، آزادی مددجویان می باشد، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح غربالگری و پایش مددجویان، گام‌های موثری در خصوص آزادی مددجویان برداشته شده است.

شریفی اظهار داشت: با تعامل خوب زندان و مراجع قضایی، جلسات متعددی در خصوص طرح غربالگری و پایش مددجویان برگزار گردید و پیگیری پرونده قضایی مددجویان و آزادی آنان در اولویت کاری قرار گرفت.

لازم به ذکر است که نماینده قضایی اداره کل زندانهای استان کرمان در این بازدید حضور داشت.

منبع: روابط عمومی زندان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4119

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =