فرمانده جدید حوزه بسیج طلاب جنوب کرمان معرفی شد

حجت الاسلام سید مصطفی حسینی به عنوان فرمانده جدید حوزه بسیج طلاب امام خامنه‌ای جنوب کرمان معرفی شد.

به گزارش سایت جیرفت من: طی مراسمی در سپاه شهرستان جیرفت، حجت الاسلام سید مصطفی حسینی به عنوان فرمانده جدید حوزه بسیج طلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) جنوب کرمان معرفی و یاد مرحوم حجت الاسلام حمزه امیرافضلی مسئول سابق این نهاد زنده نگه داشته شد.

حجت الاسلام علی جعفری، مسئول دفتر نمایندگی بسیج طلاب سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم گفت: به گفته امام راحل بسیج لشکر مخلص خداست و افرادی توفیق خدمت در بسیج پیدا می‌کنند که از لشکر مخلص خدا باشند.

وی افزود: توقع ما از حجت الاسلام حسینی، فرمانده جدید حوزه بسیج طلاب امام خامنه‌ای جنوب کرمان، ارتباط تنگاتنگ با پایگاه‌های مقاومت بسیج طلاب، روحانیت، ادارات تبلیغات اسلامی، سپاه و مراکز انقلابی است تا با همفکری و هم افزایی فعالیت کنند.

حجت الاسلام مصطفی عرب، نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت در این مراسم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام امیرافضلی، گفت: آن مرحوم طی نزدیک به ۶ سال فعالیت و مجاهدت در حوزه بسیج طلاب امام خامنه‌ای جنوب کرمان، خدمات ارزنده‌ای انجام داد.

او افزود: حجت الاسلام امیرافضلی برای تربیت نسل انقلابی، زحمات فروانی متحمل شده که بر کسی پوشیده نیست.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت گفت: در سطح هفت شهرستان جنوبی کرمان، ۱۰ پایگاه مقاومت بسیج طلاب اعم از خواهران و برادران در حوزه‌های علیمه فعال است که با وجود بُعد مسافت، همگی باید به مسئول جدید بسیج طلاب جنوب کرمان کمک کرد تا او بتواند در تحقق برنامه‌های این نهاد موفق عمل کند.

حجت الاسلام سید مصطفی حسینی، فرمانده حوزه بسیج طلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) جنوب کرمان نیز در این مراسم گفت: مراسم امروز در واقع به منظور گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام حمزه امیرافضلی و تجلیل از زحمات بی شائبه ایشان در بسیج طلاب جنوب کرمان برگزار شد.

او افزود: شاخصه اصلی بسیج طلاب، تلاش برای ترویج و تبیین رهنمود‌های امام راحل و مقام معظم رهبری( مدظله العالی) است.

حجت الاسلام سید مصطفی حسینی از بسیج طلاب به عنوان یاریگران کادر درمان، یاد کرد و بیان داشت: حوزه بسیج طلاب امام خامنه‌ای جنوب کرمان از امروز، کلیه توان و قدرت خود را در یاری رساندن به کادر درمان به کار برده و در کنار آن ها تا پایان نابودی بیماری کرونا فعالیت می‌کند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4198

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + یک =