تامین امنیت و سلامت از مهمترین نیازهای جامعه است

به گزارش سایت جیرفت من: فرمانده انتظامی جیرفت گفت: تامین امنیت و سلامت از مهمترین نیازهای جامعه بشری است و این دو نیاز مهم از ماموریت های پلیس و دانشگاه علوم پزشکی است.

سرهنگ رضا محمد رضایی درنشست تعاملی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار داشت: در شرایطی که ویروس منحوس کرونا در جامعه شیوع پیدا کرده است، مدافعان عرصه امنیت و سلامت در کنار هم، هر روز نمایی از فداکاری و ایثار را در عرصه خدمت به کشور و نجات مردم عیان می کنند.

وی ادامه داد: در شرایط موجود همه باید تلاش کنیم که با خود مراقبتی از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله های فیزیکی و توصیه دیگران به رعایت پروتکل های بهداشتی در ریشه کن کردن این ویروس منحوس هم افزایی داشته باشیم.

در ادامه این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و همکاری های نیروی انتظامی با دانشگاه گفت: کارکنان نیروی انتظامی در این روزهای سخت کنار ما هستند و از خود ایثار نشان می دهند.

دکتر مکارم یکی از نیازهای ضروری جامعه را امنیت دانست و گفت: در این ایام که ما به همه توصیه می کنیم تا در خانه بمانند، کارکنان ناجا در خیابان ها حضور دارند و اقدامات خود را برای آرامش و امنیت مردم انجام می دهند که جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4217

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =