کلیه مشاورین املاک و خودرو جیرفت تا اطلاع ثانوی تعطیل است

به گزارش سایت جیرفت من: رییس اتاق اصناف و اتحادیه صنف مشاورین املاک و خودرو شهرستان جیرفت گفت‌: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت جلوگیری از تجمعات و رعایت دستور العملهای بهداشتی از تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ تا اطلاع ثانوی کلیه بنگاه های املاک و نمایشگاه های اتومبیل شهرستان تعطیل اعلام می شود.

میرکهنوج افزود: تا عادی شدن شرایط حاکم و جلوگیری از ویروس کرونا اجاره، رهن و فروش هرگونه ملک به افراد غیر بومی ممنوع اعلام میگردد.

میرکهنوج تصریح کرد: جلسه بررسی وضعیت چگونگی فعالیت بازار در این وضعیت حساس و بحرانی با حضور رییس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت جنوب استان و معاونین، رییس مرکز بهداشت شهرستان و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان برگزار و مصوبات ان متعاقبا اعلام می شود.

رییس اتاق اصناف جیرفت تصریح کرد: در روزهای گذشته نیز بیش از ۳۰ درصد بازار تعطیل شده و سایر محدودیت های ساعات کار بازار از فردا رسما اعلام و متصدیان واحدهای صنفی ملزم به اجرای مصوبات هستند.

وی اضافه کرد: صنوف تامین کننده مواد غذایی و مایحتاج ضروری مردم و همچنین ارایه دهندگان خدمات فنی ضرورت دارد به صورت تمام وقت و با رعایت نکات بهداشتی که با نظارت مسئولین بهداشتی شهرستان اعمال می شود به کار خود ادامه دهند.

روابط عمومی اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=426

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =