تعامل سپاه و نیروی انتظامی تقویت امنیت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت

به گزارش سایت جیرفت من: فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: تداوم تعاملات و هماهنگی‌های مشترک نیروی انتظامی و سپاه، بستر تقویت امنیت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

سرهنگ رضا محمد رضایی بیان داشت: تامین امنیت پایدار در جامعه و ارتقای حداکثری احساس آرامش و آسایش مردم را از اهداف اصلی این تعامل دانست و استمرار تعاملات و هماهنگی‌های مشترک و تعمیق روابط، بستر ساز اجرای موفقیت آمیز ماموریت‌های مشترک شده و تقویت امنیت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

وی با تاکید بر تعامل سازنده بین پلیس و سپاه، اظهار داشت: هر چه هماهنگی بین قوای نیرو‌های مسلح به ویژه بسیج و پلیس بیشتر باشد هم پوشانی در ماموریت‌های امنیتی بیشتر خواهد شد و مردم از امنیت بیشتری برخوردار خواهند بود.

در ادامه سرهنگ پاسدار ناصر بهروز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان از عملکرد و پویایی نیروی انتظامی شهرستان قدردانی کرد و عنوان داشت: سپاه و ناجا به عنوان ۲ نیروی محافظت کننده از نظام و دستاورد‌های انقلاب و شهدا تا پای جان ایستادگی خواهند کرد و نخواهند گذاشت که دشمنان استکبار کوچکترین آسیبی را به نظام مقدس وارد کنند.

وی در پایان امنیت، آرامش، شجاعت، امانت‌داری، ولایتمداری و مردمی بودن را از ویژگی‌های پلیس جامعه اسلامی عنوان کرد و افزود: این ویژگی‌ها است که پلیس ایران اسلامی را از پلیس‌های دیگر کشور‌های دنیا متمایز کرده است.

منبع: سایت پلیس

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4404

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =