تشکیل 5 پرونده تخلف در بازرسی از واحدهای توزیع روغن خوراکی طرح تنظیم بازار

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تشکیل 5 پرونده تخلف صنفی در بازرسی از واحدهای توزیع روغن خوراکی طرح تنظیم بازار جیرفت خبر داد.

به گزارش پایگاه جیرفت من: معاون بازرسی و نظارت سازمان در بازدید از واحدهای توزیع روغن خوراکی طرح تنظیم بازار در شهرستان جیرفت گفت: با پیگیری های این سازمان و برای حل مشکل کمبود روغن خوراکی، از ابتدای سال تاکنون 1700 تن سهمیه روغن برای جنوب کرمان از وزارت متبوع گرفته و توزیع شده است.

محمدعلی توکلی افزود: بر همین اساس و در جهت نظارت بر حسن توزیع روغن ها در بین مردم، با کمک بازرسان این سازمان از 30 عامل توزیع بازرسی شد.

معاون بازرسی و نظارت سازمان همچنین ادامه داد: در این بازرسی ها، 5 واحد متخلف به دلیل اختفاء از عرضه کالا، گرانفروشی، عدم درج قیمت شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی گردید.

تاکید کرد: این قبیل بازرسی ها با حضور مسیولین در تمامی شهرستان های جنوب کرمان انجام خواهد داشت تا ضمن حمایت از واحدهای صنفی، شاهد کمترین میزان تخلف و اجحاف در حق همشهریان در این حوزه باشیم.

وی همچنین در پايان از مردم درخواست كرد: چنانچه در هركدام از واحدهاي صنفي تخلفی را مشاهده كردند، از طریق تماس با سامانه ١٢٤ (رسيدگي به تخلفات صنفي سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب كرمان) در تمامی شهرستان ها و یا به صورت حضوری، بازرسان این سازمان را در برخورد با متخلفان یاری دهند.

منبع: روابط عمومی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4409

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 17 =