عبرت گرفتن از ۳۶ سال حاکمیت دولتهای لیبرال مسلک در انتخابات ۱۴۰۰

نقش هاشمی رفسنجانی در حاکمیت ۳۶ ساله دولت‌های لیبرال مسلک

به گزارش سایت جیرفت من: چه شد که چنین دولت لیبرال مسلک و غربگرای ۳۶ ساله روی کار آمد؟؟!!

بیائید با هم نگاهی گذرا، تحلیل گونه، عبرت آموز و درس پذیر به فرایند شکل گیری دولتی غیر انقلابی و لیبرالی در دل نظام اسلامی و انقلابی بیاندازیم!!

به صحیفهٔ امام خمینی قدس سره الشریف مراجعه کنید، به وضوح خواهید دید که امام خمینی قدس سره الشریف ،مکرر خوف خود را از افتادن انقلاب بدست لیبرال ها و مرفهین بی درد و به حاشیه رفتن انقلابیون و به فراموشی سپردن پیشکوستان خون و شهادت در پیچ و خم کاغذ بازی تکنوکرات ها و غربگراها متذکر شدند.

سؤال این است که چه شد که پس از رحلت امام خمینی قدس سره الشریف این چنین شد؟؟!!

امام خمینی قدس سره الشریف با نگاهی ملکوتی به جریانهای سیاسی موجود در نظام و خط فکری برخی روحانیون مانند هاشمی، منتظری و امثال آن به صرافت دریافتند که آنها در آینده ای نه چندان دور این انقلاب را به «آفت تفکر لیبرالی و غربگرایی» مبتلا می کنند.

سؤال اینست که امام خمینی قدس سره الشریف از چه زمانی به این حقیقت و واقعیت پنهان واقف شدند و برای نجات کشور از این ویروس که می رفت تا «جایگاه ولایت را آفت زده کند و رفته رفته تیشه به ریشهٔ انقلاب زده و آنرا از مسیر اصلی آن منحرف کند، اقدام عاجل فرمودند!

به این مستندات دقت کنید؛
۱- وقتی هاشمی در دولت موقت، تقاضای ردیف بودجه رسمی برای مجاهدین خلق (منافقین) نمود و بازرگان قبول کرد با مخالفت جدی و قاطع شهید مطهری روبرو گردید و امام خمینی قدس سره الشریف نظر شهید مطهری ره را پذیرفتند و دادن بودجه به منافقین را حرام جایز ندانستند۰
۲- وقتی هاشمی با لابی گری در مجلس و در دست گرفتن اکثریت آراء برای تحمیل کردن میر حسین موسوی که سابقهٔ عضویت در سازمان مجاهدین خلق را داشت و دارد بعنوان نخست وزیر بر امام خامنه ای روحی فداه که قصد داشتند امثال شهیدرجایی را معرفی کند اقدام نمود و امام ره باتوجه به شرایط ویژه جنگ و جو حاکم بر مجلس علیه رئیس جمهور ، پیغام فرستاد و امام خامنه ای روحی فداه را توصیه فرمود که صلاح در اینست که شما میرحسین موسوی را معرفی کنید.
۳- وقتی مک فارلین با چراغ سبز هاشمی و پیگیری مشاور امین خود حسن روحانی مخفیانه از آمریکا به ایران آمد امام خمینی قدس سره الشریف با ناراحتی از این امر، بلافاصله پس از اطلاع یافتن آنها را از فرودگاه برگرداند!!!۰
۴- وقتی هاشمی بدون اطلاع و نظرخواهی از امام خمینی قدس سره الشریف ،منتظری را بعنوان نائب الامام بر خلاف نص صریح قانون اساسی به مجلس خبرگان معرفی نمود و با لابی گری و نفوذ، رأی مجلس خبرگان را گرفت و این مطلب را آیة الله محمدی گیلانی مخفیانه خدمت امام خمینی قدس سره الشریف بیان نمود، امام به احترام خبرگان رأی آنها را پذیرفت، لکن از اول، موافق نبودند.
۵-وقتی هاشمی «جام زهر قطعنامه ۵۹۸» را بخورد امام خمینی قدس سره الشریف و نظام داد و بنا به فرموده اخیر امام خامنه ای روحی فداه «امام خمینی قدس سره الشریف مدبرانه آنرا پذیرفت» تا هاشمی قهرمان پذیرش آن نشود اگر چه هاشمی در نهایت آنرا از ابتکارات خود خواند و به خوراندن جام زهر افتخار کرد.

رهگیری نظرات لیبرالیستی هاشمی در موراد ذیل قابل پیگیری و تبیین از دیدگاه اسلام ناب محمدی ص است.
۱-ولایت فقیه را یک امر زمینی می داند نه الهی
۲-در مورد حجاب معتقد است بگذارید این زیبایی ها دیده شود.
۳- در موارد تجمل گرایی نظر مثبت دارد.
۴-در مورد بیت المال معتقد است، اگر حیف و میلی صورت بگیرد، مهم نیست، اساس این است که کارها توسط مسؤلان انجام شود!۰
۵-در رابطه با سیاست خارجی معتقد است آمریکا همه کاره ی دنیاست پس باید با او مدارا کرد!!
۶-در رابطه با دنیا معتقد است، دوران گفت و گو است، نه موشک، و راه پیشرفت را خلع سلاح دفاعی می دانست که روحانی آنرا پیگیری کرده و می کند و برجام ۲ را مذاکره در مورد موشکها می داند !!۰
۷-هاشمی بر خلاف نظر امام خمینی قدس سره الشریف و امام خامنه ای روحی فداه سیاست راهبردی مقاومت در منطقه را قبول ندارد و این به نفع اسرائیل و آمریکا و به ضرر نظام و ملت های مظلوم و مسلمان منطقه است.
۸-هاشمی، برای ولایت فقیه بازهٔ زمانی قائل بود نه کیفیت عالی مدیریت رهبری لذا طرح «دو دورهٔ پنج ساله را در خبرگان رهبر» کلید زد، لکن رأی نیاورد و با مخالفت شدید خبرگان روبرو شد. او تشنه ی قدرت ولایت بود تا بتواند به اهداف لیبرالی خود که ولایت فقیه و شخص رهبری را مانع به ثمر نشستن آن می دانست، تحقق بخشد!!۰
۹-هاشمی پدیدهٔ آقازادگی و گدازادگی را در جامعه بر خلاف دستور صریح اسلام بوجود آورد و این پدیده ایست که در برخی کشورها مثل انگلیس و نظام قبیله ای مانند عربستان و امثال آن وجود دارد!!!۰
۱۰-هاشمی شکاف طبقاتی را در ۳۶ سال نفوذ در مدیریت کلان کشور از دوره سردار سازندگی بوجود آورد و این پدیده شوم که ضد اسلام ناب محمدی ص را در جامعهٔ ما نهادینه کرد و خط فکری او هنوز ادامه دارد و دنبال می شود، کاخ نشینی مسؤلان نتیجه آن شد و شأن نظام تشیع علوی را که پیرو و برگرفته از حکومت امام علی ع را لوث و مخدوش نمود!!

آری برادران و خواهران ولایی این چنین بود که خط لیبرالی هاشمی ۳۶ سال است که کشور را قبضه کرده است و اگر نبود فراست و مدیریت امام خامنه ای روحی فداه تا امروز هیچ خط و نشانی از تفکر اسلام ناب محمدی ص امام خمینی ره در این کشور وجود نداشت۰!!

معتقدم ،نقش خواص آگاه به مسائل پشت پردهٔ این تفکر که امام ره و رهبری مدام در لفافه و کنایه شاخصه های آنرا مکرر بیان می فرمودند، در روشنگری امت امام که باید با آراء خود این جرثومه های فساد فکری را از صحنه مدیریت کلان کشور حذف کنند، و تا کنون نتوانسته اند، نقشی بی بدیل بوده و هست و مسامحهٔ آنها در افشای بهنگام می توانست کشور را به ورطهٔ هولناک نکشاند، ولی هیهات که در اثر عدم عمل بهنگام این خواص خواب آلوده یا محافظه کار، سرنوشت نظام به اینجا رسیده است جرم این خواص در محضر خدا و امت انقلابی و شهید و جانباز و شیمیایی داده امام ره، جرمی نابخشودنی است چرا؟ چون، ملت ما از پشت پرده های این تفکر لیبرالی و لیدرهای آن اطلاعی نداشتند و لذا در اثر عدم آگاهی به آنان رأی دادن و مدیریت کشور را به آنان سپردند چرا؟ چون فکر می کردند که این «خبائث و خائنین انقلابی نما» ،انقلابی هستند.

امام خامنه ای روحی فداه فرمودند
علت آنکه امام حسینٔ علیه السلام در کربلا شهید شد، این بود که مردم زمان او یک «تحلیل سیاسی» درست از اوضاع نداشتند.
این سخن حقی است لکن
سؤال اینست که
چه کسانی بایستی این تحلیل درست را به بدنه امت اسلامی تزریق می نمود.

حضرت امام خامنه ای روحی فداه در فراز دیگری از فرمایشات خود پاسخ این سؤال کلیدی فرمودند:
خواصی که حرف و کلام آنها در امت جامعهٔ اسلامی نافذ است ،این وظیفه را به عهده داشتند و دارند که بعلت دنیاطلبی، لذت های چرب و شیرین دنیا، و یا محافظه کاری به این مسؤلیت خود عمل نکردند و شد آنچه نباید بشود!!!.

از طرفی امت انقلابی ما هم مقصرند، چرا؟ چون آنها در طول انقلاب با کلام رهگشا و بصیرت بخش امامین جامعه آشنا بوده و به صورت مستمر شاخصه های انتخاب افراد شایسته ، انقلابی و خدوم را عنوان کرده و می کنند لکن مردم جامعه ما فریب جو رسانه ای و تبلیغی لیبرال های خبیث را خورده و رهنمودهای امام خامنه ای روحی فداه را یا فراموش می کردند و یا بر خلاف نظر ایشان به لیبرالهای انقلابی نمایی رأی دادند که جزء لیست مورد نظر آمریکا، انگلیس و اسرائیل بودندکه در اکثر اوقات، ملت ما آنها را با دست و رأی خود بر کرسی مدیریت کشور نشاندند و در نتیجه دود آن به چشم خود ملت رفته است.

در خاتمه عرض می کنم
این قصهٔ تلخ باید درس عبرتی باشد تا ما دوباره در سال ۱۴۰۰ فریب این فرقه لیبرال و خائن و خبیث را نخوریم و مثل دههٔ اول انقلاب، رئیس جمهوری همانند امام خامنه ای روحی فداه و یا رجایی ره، انقلابی ،ولایی، خدوم ،مردم دار، محروم نواز، جهادگر، صیانت کننده حیثیت و شرف ملی، کارامد و ساده زیست انتخاب نموده و این جرثومه های فساد و اشرافی گری رابه زباله دان تاریخ انقلاب بیاندازیم.

و من الله توفیق

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4474

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − هجده =