رونق تولید، خدمات و حمایت از تولید کننده، همانند مبارزه با فساد از مأموریت‌های اصلی و مستمر دستگاه قضایی است

به گزارش سایت جیرفت من: جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با اصغر سنایی مختاری رییس دادگستری و حسین سلامی دادستان جیرفت دیدار کردند.

ستایی مختاری در این نشست صمیمانه گفت: اهمیت اقتصاد و نقشی که در کشور دارد، در فرامین مقام عظمای ولایت و ریاست قوه قضائیه صراحتاً بیان شده و نامگذاری چند سال اخیر با محوریت حوزه اقتصاد، دلالت بر اهمیت این موضوع دارد.

رییس دادگستری جیرفت افزود: در واقع اقتصاد مقاومتی، مطرح شد تا مهمترین نیاز کشور در حال و آینده، یعنی ایجاد یک اقتصاد مقاوم، قدرتمند و پیشرو، با توان دوچندان نسبت به گذشته دنبال شود؛ هدفی که بدون حضور همه ارکان نظام از مسئولین دست اندرکار گرفته تا عموم مردم، محقق نخواهد گردید.

وی خاطرنشان کرد: نیاز جمهوری اسلامی ایران به اقتصاد مقاومتی، تنها متوجه شرایط تحریم نبوده و برای پیشرفت و تقویت کشور از بُعد اقتصادی، تحقق آن در هر شرایطی ضروری و از اولویت های اصلی است.

وی گفت بنا به فرمایش رییس قوه قضاییه، رونق تولید، خدمات و حمایت از تولیدکننده، همانند مبارزه با فساد از مأموریت های اصلی و مستمر دستگاه قضایی است.

در ادامه حسین سلامی دادستان جیرفت، ضمن تشکر از دعوت کارافرینان از مسئولین قضایی گفت: دستگاه قضایی در راستای مأموریت خود در دفاع از حقوق عامه، از کارگران غیور و متخصص و متعهد و کارفرمایان و کارآفرینان و سرمایه گذاران که غیرتمندانه برای رونق تولید تلاش می کنند، همه جانبه حمایت می کند و رفع مشکلات آنها در نظام اداری و قضایی را وظیفه خود می داند.

سلامی افزود: دشمن به دنبال توقف چرخه تولید و افزایش بیکاری در کشور ماست.

وی با بیان این که تولید مساله محوری امروز ماست، اظهار داشت: دشمن به دنبال توقف چرخه تولید، افزایش بیکاری، ایجاد یاس و ناامیدی در کشور ماست و وظیفه ما در حوزه نظارت و قضاوت این است که با جلوگیری از توقف در چرخه تولید و حمایت از نیروی کار، دشمن را در رسیدن به هدف پلید، ناکام بگذاریم.

در پایان فعالان اقتصادی حوزه شهرستان جیرفت، مشکلات حقوقی خود را از نزدیک با مسئولین قضایی شهرستان در میان گذاشتند.

منبع: روابط عمومی دادگستری جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4543

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + سه =