سجاد لشکر 41 ثارالله لاله‌ای از شهدای خونین بال غدیر کرمان

به گزارش سایت جیرفت من: سی ام بهمن ماه سال1381 را هرگز فراموش نمی کنم، خبر بدی بود و طاقت شنیدنش خیلی سخت، به گوشمان که رسید از جا بلند شدیم، گریستیم، فضایی سنگین بر قلب و روحمان حاکم شد.

خبر این بود، 276 لاله خونین بال لشکر 41 ثارالله بر اثر برخورد هواپیمای سپاه در کوه های سیرچ شهید شدند.

از آن روز، حال و هوای مردم کرمان عوض شد، بغض راه گلوی مردمان این دیار بخصوص خانواده ها و وابستگان شهدا را گرفته بود.

شهدای غدیر داغ سنگینی را بر دل خانواده ها و امت گذاشتند، آنها پس از ماموریت در سیستان و بلوچستان برای دیدار خانواده می آمدند و خلاصه در شب غدیر آسمانی شده و به دیدر خدا شتافتند.

با شنیدن این خبر، خیل عظیم مردمی به سوی محل حادثه راهی شدند، یک هفته گذشت تا پیکر مقدس شهدا جمع اوری شد، شهدایی که برخی از آنها از روی انگشتر و وسایل شخصی شناسایی شدند.

اما می خواهم از سجاد لشکر 41 ثارالله بگویم، شهید عزیزی که از اول دبستان تا سوم راهنمایی در یک کلاس درس خواندیم، پسر عمه ام بود در یک کوچه و یک خانه بزرگ شدیم، مادر نداشت که برایش عزاداری کند اما در جریان تشییع باشکوهش، مادران شهید پرور جیرفت زمین، برایش مادری کردند.

نوشتن از شهید برایم خیلی سخت است، صادق بود و غیرت مردانه داشت، در روزهایی که مشغول بازی های بچگانه بودیم مهر و محبتش در دل همه هم سن و سالی ها بود.

سجاد لشکر 41 ثارالله پس از پایان دوره راهنمایی به کادر سپاه و لشکر همیشه پیروز لشکر 41 ثارالله پیوست.

دیری نپایید که آسمانی شد، آن هم در شب عید غدیر به همراه 275 لاله خونین به دیدار معبود شتافت.

شهدایی که در شب عید ولایت، مزد ولایت مداریشان را گرفتند و شهادت نتیجه شیرین آن همه جوانمردی بود.

شادی روح همه شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم، سردار شهید دلها حاج قاسم سلیمانی و 276 شهید غدیر کرمان، بویژه سجاد لشکر 41 ثارالله، شهید سجاد محمدی درود می فرستیم و امید که زندگی عزت افرین این شهدا سرلوحه راه زندگیمان باشد.

به قلم: بهروز محمدی، مدیر مسوول نشریه منطقه ای استدلال منتشر شده در شماره 171 چهارشنبه 29 بهمن ماه 99

انتهای پیام۱۰۰۱*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 2 =