رئیس شورای قضایی استان کرمان بر سرمایه‌گذاری صحیح و سودآور در انجمن حمایت از زندانیان تأکید کرد

دیدار حسین سلامی دادستان جیرفت و مدیر عامل انجمن حمایت از زندان شهرستان جیرفت با دکتر موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان

به گزارش سایت جیرفت من: یدالله موحد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان جیرفت، گفت: ایجاد بسترهای لازم برای کمک به خانواده زندانیان نیازمند، بایستی مورد توجه اعضا قرار گیرد که اهتمام به این امر، برکات فراوانی خواهد داشت.

رئیس شورای قضایی استان بر سرمایه‌گذاری صحیح و سودآور در انجمن حمایت از زندانیان تأکید کرد و افزود: اعضای انجمن باید اقدامات و پیگیری‌های لازم در بخش سرمایه‌گذاری و افزایش درآمدها در سطوح مختلف و البته با آگاهی و توجیه اقتصادی انجام دهند و در این زمینه نیازمند هم‌فکری و هم‌افزایی اعضا هستیم.

وي همچنین اظهار داشت: چنانچه فردي مرتکب جرمي شده مجازات قانوني متوجه خود فرد است و خانواده او نبايد به دليل مجازات وي از لحاظ معيشتي دچار مشکل شود لذا جا دارد تا مردم و نهادهاي استان ،انجمن حمايت از زندانيان استان را بيش از پيش ياري نمايند.

رشد ۴۰ برابری قراردادهای انجمن حمایت از زندانیان جیرفت

در اين جلسه دادستان و رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان جیرفت، با اشاره به اينکه قراردادهای جدید انجمن حمایت از زندانیان جیرفت طي ۲ماه گذشته نسبت به مدت سال قبل نيز رشد چهل برابري داشته ،ابراز اميدواري کرد که تا پايان سال جاري ميزان کمکهاي ارائه شده به يک ميليارد و نهصد و چهل میلیون ریال می رسد.

حسین سلامی افزود: اين درآمدها شامل ضایعات کارتن ،اجاره نخیلات خرما ،قرارداد نیروی انسانی ماهر، اجاره نانوایی ،اجاره کامیون ،اجاره کارواش ، اجاره اتومبیل سواری ،اجاره دستگاهای فتوکپی ،که تقریبا جمع درآمد ثابت به ۶۵۰ میلیون ریال رسیده است.

دادستان جیرفت در پایان گفت: تاکنون تعداد ۲ هزار و ۵۲۳ بسته معیشتی به ارزش هر بسته پنج میلیون ریال، بین خانواده های نیازمند زندانیان توزیع شده است و با کمک خیرین ،آزادی ۵۲ نفر زندانی جرائم مالی محقق گردیده و تعداد ۲۵ سری جهیزیه برای توزیع بین فرزندان دم بخت زندانیان نیازمند تهیه گردیده است.

لازم به ذکر است که در این جلسه مهندس مهدی رحیمی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان جیرفت نیز حضور داشت.

منبع: روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5195

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − شانزده =