دیدار هیئت رئیسه انجمن حمایت از زندانیان جیرفت با مدیر کل زندانهای استان کرمان

به گزارش سایت جیرفت من: حسین سلامی دادستان عمومی و انقلاب، محمدرضا شریفی رئیس زندان و مهدی رحیمی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان جیرفت با سفر به کرمان و حضور در دفتر مدیر کل زندانهای استان با وی دیدار نمودند.

رمضان امیری در این دیدار، سفر اعضای هیئت رئیسه انجمن حمایت از زندانیان جیرفت به مرکز استان را نشانه تلاش و عزم جدی آنان در خدمت رسانی به خانواده مددجویان نیازمند دانست و گفت: خانواده فردی که در زندان تحمل کیفر می کند نباید بی‌گناه، مجازات شوند و این وظیفه سنگین به عهده انجمن حمایت و مددکاری زندان است.

مدیر کل زندانهای استان در این دیدار بر اشتغال ۵۰ درصدی مددجویان زندان جیرفت تاکید کرد و افزود: اشتغال زایی برای مددجویان رای باز کمک بسیار بزرگی به بازگشت سعادتمندانه آنان به آغوش خانواده و جامعه است که با استفاده از ظرفیت های بومی منطقه باید در این راستا تلاش حداکثری داشت.
حسین سلامی رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان جیرفت نیز در این دیدار که معاونین مدیرکل و عبدلی نژاد مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندان های استان حضور داشتند ضمن ارائه گزارش عملکرد انجمن اذعان کرد: با حضور رحیمی به عنوان مدیرعامل هر روز شاهد رشد شاخص های عملکردی انجمن جیرفت هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت همچنین همکاری همه جانبه ستاد دیه استان و نمایندگی بنیاد تعاون زندان های استان با انجمن جیرفت را خواستار شد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5216

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 7 =